Tropical Islands „předvánoční odpočinek v aquaparku“

12109128 1014224555275655 6130956857417093339 n

 

Tropical Islands „předvánoční odpočinek v aquaparku“

Německo, Krausnick, 30. 11. – 1. 12. 2019

 

„Chcete se přenést ze srdce Evropy do teplých exotických krajů?“

„Tropický ráj Karibiku není tak daleko, jak by se mohlo zdát - najdete ho u Berlína!“

 

Vstup pro děti do 5ti let ZDARMA.

Vstup pro účastníky mající v den vstupu narozeniny ZDARMA.

Zvýhodněný vstup pro děti do 6ti let, do 14ti let, studenty a seniory.

 

Překvapí Vás deštný prales, vodopády, jižní moře, písečné pláže. Tropické ostrovy jsou největším evropským aquaparkem, nejvyšší tobogány v Německu a největší saunový komplex v Evropě. Nezapomenutelný zážitek a vítané osvěžení v chladných měsících.

 

Nově vybudovaný venkovní areál AMAZONIA s celoročním provozem s bazény, divokou

řekou a sportovními atrakcemi.

V Tropical Islands máme v plánu strávit celý den plný koupání, saunování a relaxace.

 

Nástupní časy a místa:

pátek 29. 11. - 23:00 hod. - Havířov, obchodní středisko Permon

pátek 29. 11. - 23:30 hod. - Ostrava, parkoviště naproti domu kultury města Ostravy

Další nástupní místa dle dohody.

 

V plánu odjezd v pátek v noci tak, abychom na místě byli v sobotních časných ranních hodinách, předpokládaný příjezd na místo v cca v 7:00 hod.

Odjezd zpět bude v sobotu v nočních hodinách cca ve 23:59 hod., návrat na nástupní místa bude v neděli ráno.

 

Na co se můžeme těšit?

• Největší vnitřní deštný prales na světě skrývá přes 60 000 kusů stromů, keřů a dalších

tropických rostlin dovezených přímo z džungle!

• Tropická vesnička vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka

vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou

kávu, či tropické barbecue.

• Dětský koutek Tropino Club nabízí malým návštěvníkům obrovskou horolezeckou stěnu či

projížďku na lodičkách.

• Nejvyšší tobogán v Německu měří 27 metrů a můžete na něm dosáhnout rychlosti až 70

km/h!

• Let horkovzdušným balonem! Díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30

metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.

• Tropické moře je udržováno na teplotu 28°C a krom nádherných bílých pláží nabízí i

brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.

• Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek,

vířivky, vodopády, protiproud.

• Největší saunový komplex v Evropě - např. Vishu sauna, sauna v solné jeskyni, bylinková

sauna, květinová lázeň, vířivky, masáže, solárium, kosmetika, kadeřník.

• Restaurace, bary, kavárny.

 

Pár tipů pro Vás:

Nezapomeňte si doklad totožnosti, u dětí a studentů studentský průkaz, dále župan, plavky, klapky. Při vstupu dostanete čip na ruku, ve kterém bude nahrané dané vstupné. Čip slouží i pro skříňku a trezor. Za pokladnami jsou malé trezory např. na doklady, mobily, peníze, cennosti. Dejte si prosím pozor na jakékoliv další atrakce a služby, které nejsou zahrnuty ve Vámi zvoleném vstupném např. pokud budete mít základní vstupné pro bazény tzn. nebudete mít kombi vstupenku (která zahrnuje bazény i saunový svět) – bude zapotřebí doplatit služby navíc tj. saunový svět, popř. jakékoliv další výdaje např. občerstvení v restauracích, let balónem a cokoliv, co není přímo uvedeno v ceně a to při výstupu u pokladen z aquaparku (lze platit platební kartou nebo v hotovosti v EURech).

 

Vstupy:

Základní vstup obsahuje: vstup do bazénového komplexu, tobogány – na všechny uvedené služby lze vstupovat opakovaně. Vstup pro dospělého cca 42 EUR, dětský cca 33 EUR. Vstup není součástí příspěvku za akci.

Kombi vstup obsahuje: vstup do bazénového a saunového komplexu, tobogány a fitness centrum – na všechny uvedené služby lze vstupovat opakovaně. Vstup pro dospělého cca 49 EUR, dětský cca 39,50 EUR. Vstup není součástí příspěvku za akci.

 

 

Příspěvek účastníka u přihlášení:

1.250 Kč

 

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 

625 Kč

 

Přihlásit se můžete zde:https://forms.gle/k78UKqmy3Kwzu3Pj9

 

Příspěvek zahrnuje:

Doprava, dálniční poplatky, parkovné, propagační materiály, doprovod organizátora.

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

Vstup, další poplatky za služby, atrakce, občerstvení, nákupy, škody aj., dále pojištění (pojedeme přes Polsko do Německa, pobyt v Německu), stravování a dále nic, co není vysloveně uvedeno.

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

Benefit plus logo

 

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

 

 

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení.  A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

 

 

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

 

Těšíme se na vás!

Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10