Enns se soutěskou a Salza

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
18
19
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

 

Enns se soutěskou a Salza 21. - 24. 6. 2018

Tři dny na vodě, 2 dny Salza a 1 den Enns s jedinečnou soutěskou a minicanoningem, možnost vlastní dopravy

  

 

 

Řeka Salza se řadí mezi nejoblíbenější akce našeho klubu. Je vhodná pro začínající na divoké vodě i pro zkušené matadóry. Není vodáka, který by neměl ponětí o této výborné možnosti divoké vody v Rakousku, která uspokojí i tu nejnáročnější vodáckou duši.

První den ponoříme lodě a pádla do průzračné vody řeky v horní polovině toku Salzy, která se dá i pít! Vrcholem splutí bude překonání známé peřeje u kempu Wildalpen a sjezd ukončíme před známou soutěskou, kterou si necháme po pořádném odpočinku až na další den.
Večerní párty v kempu si zpříjemníme táborákem nebo posezením u kytary. V kempu je i čepované pivo, které si jistě po celém dni na vodě zasloužíme.
Nedělní splutí zahájíme na místě, na kterém jsme ukončili sobotní splutí. Budeme pokračovat vstříc krásným peřejím a útvarům na řece, které budou nabývat na síle i intenzitě a my si jich budeme dosytnosti užívat. Uděláme si zastávku i u známého skákacího místa u visutého mostu, kde budete mít možnost skočit si z výšky můstku do řeky. Vrcholem splutí je průjezd krásnou soutěskou, která bude třešničkou na celém dortu víkendového splutí.

Ubytování

Přespíme v dobře vybaveném kempu v cíli splutí, je zde slušné zázemí: WC, sprchy, bar, ohniště i společenská místnost v případě nepřízně počasí.

Je zde možnost za příplatek 300 Kč zajištění přespání v matrazzeplace, což je podkrovní společná místnost s oddělenými kójemi vybavenými kvalitními matracemi. Pro ty, kteří si chtějí ušetřit své síly a čas a pořádně si odpočinout, doporučujeme právě tento typ nocování.

 

Doprava

WW II – III vhodné pro začínající na divoké vodě i zkušenější vodáky

 

Obtížnost

WW II – III vhodné pro začínající na divoké vodě i zkušenější vodáky

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632 

Comments

loga partneri 2017 10