Splutí Divoké Orlice s přespáním v Muzeu Starých Strojů

 divoka orlice

Splutí Divoké Orlice s přespáním v Muzeu Starých Strojů 4. – 6. 5. 2018

Naše novinka: jarní splutí s přespáním na technicky zajímavém místě Muzea Starých Strojů. Organizovaný sjezd splutí Divoké Orlice při vypouštění přehrady. V průběhu vypouštění probíhají závody ČPV v době od 12 do 15 hodin. V plánu máme sjetí tratě v době od 9.00 do 12.00 a poté pokračování dále na Litický oblouk a Potštejn kde plavba končí.  

Ubytování máme zajištěno v Muzeu Starých Strojů v Žamberku. Spaní bude v kulturním sále Muzea na vašich karimatkách a spacácích. Samozřejmostí je komentovaná prohlídka muzea. V muzeu probíhalo natáčení TV pořadu Dovolená ve starých časech: Dovolená ve století páry, který půjde do televize na konci tohoto léta. V současnosti tam probíhá další natáčení pořadu Hříchy První republiky. Předpokládáme, že se akce zúčastní i několik aktérů a členů štábu natáčení, takže by mohlo být hezké povídání. Večer je možnost  večírku v Muzeu o patro níž pod sálem kde je k dispozici pípa a gril na terase s možností zajištění bečky či naloženého masa (domluvíme se před akcí).

 

Program

Páteční přejezd do Žamberka, posezení u kytary.

Sobotní sjezd Divoké Orlice a pokračování v započaté zábavě. Možnost prohlídky Muzea.

Nedělní sjezd Tiché Orlice, popř. jiné řeky dle stavu vody a kondice účastníků po předešlé večerní zábavě. Návrat zpět na nástupní místa ve večerních hodinách.

 

Obtížnost

WW I – WW II+ 

 

Ubytováni

v sále Muzea ve vašem spacáku

 

Doprava

námi zajištěná (po dohodě možnost vlastní dopravy)

 

Mohlo by vás zajímat

http://starestroje.cz/

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

Comments

loga partneri 2017 10