Odemykání Moravice z hráze Kružberk

IMGP5587
IMGP5592
IMGP5602
IMGP5608
IMGP5622
IMGP5625
IMGP5628
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7
 

Odemykání Moravice z hráze Kružberk 6. – 8. 4. 2018

Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. Jarní splutí, kdy se pouští voda z přehrady Kružberk. Splutí je vhodné pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni si tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucí řeky na kánoi, pro začátečníky nebo rodiny s dětmi na raftu. Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (paddleboardy).
Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeka s krásným okolím relaxaci a příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů. 

 

Obtížnost

WW I – WW I+ - vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a skupiny 

Program

Pátek – sraz podvečer v kempu v Podhradí u Vítkova, grilování, táborák, kytara, volná zábava a pohoda. Hudební nástroje a jiné způsobovače zábavy vítány!
Sobota – splutí úseku Kružberk – Podhradí, opět gril, kytara a zábava dle libosti.
Neděle – splutí úseku Podhradí – Branka u Opavy, ukončení akce v odpoledních hodinách. 

 

Doprava

Vámi zajištěná. Nebo naše doprava za příspěvek 300 Kč (logistiku jednoduše nechte na nás a vy si jen užívejte).

 

Ubytování

Ubytováni budeme v kempu v Podhradí u Vítkova přímo na břehu řeky Moravice ve vašich stanech. V kempu je k dispozici vybavená kuchyňka. V blízkosti hospůdka s dobrou kuchyní. K dispozici bude i tradiční účastník našich akcí: gril, proto si nezapomeňte něco dobrého na něj.

Máte zde možnost předem si rezervovat za doplatek 4 místnou chatu, 5ti místný srub nebo 3, 4 a 5ti místný pokoj v kolibě (rezervace přímo v kempu na recepci na čísle: 731485665). Tuto informaci, že máte zajištěný přístřešek, nám prosím napište do poznámek u přihlášení. 

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

Comments

loga partneri 2017 10