Adventní Krakow

1
2
3
4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

 
 

Adventní Krakow - Královské město s adventními trhy 2. 12. 2017

Navštivte kouzelné královské město Krakow s více než tisíciletou historií. Adventní trhy v Krakowě jsou čím dál oblíbenější a patří mezi tradiční místa, kde si odpočinout v předvánočním shonu a nasát pravou vánoční atmosféru s vůní tradičních vánočních pochutin. Vánoční trhy v Krakowě na nádherném náměstí Rynek Glówny jsou jedny z nejhezčích v Evropě a každoročně zde míří tisíce turistů. Ve stáncích naleznete kromě uměleckých řemeslných výrobků a tradičních klobásek také místní specialitu – pitný med.

 

Program

Ostrava (07:00), Havířov (07:30), Český Těšín (08:00)
Předpokládaný příjezd do Krakowa v cca 10:00 - 11:00 hodin, okruh Krakowem, prohlídka historického centra, osobní volno s možností návštěvy předvánočních trhů na náměstí, odjezd z Krakova v cca 18:00 hodin, příjezd do ČR na nástupní místa v cca 21:00 - 22:00 hodin.
Program je orientační a bude upřesněn v závěrečných informacích před cestou.

 

Nocleh a strava

Jednodenní akce bez noclehu. V Krakowě mají v adventních stáncích plno zajímavých dobrot.


Doprava

Doprava je zajištěna pohodlným autobusem nebo mikrobusem.
Nástupní místo: Ostrava, Havířov, Český Těšín.

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se při minimálním počtu přihlášených osob.

 

Těšíme se na vás! 
Tým Sportovního-klubu.cz :-)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

Comments

loga partneri 2017 10