Předvánoční lyžování v Itálii Sella Ronda - Val di Falsa

sel2
sel3
sel4
sel5
sel6
sel7
sel8
sel9
sel10
sel11
sel12
sel13
Sella_Ronda
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Předvánoční lyžování v Itálii Sella Ronda - Val di Falsa 17. 12. - 22. 12. 2017

Předvánoční lyžování nabízí levnější ubytování, skipas na jeden den zdarma a poloprázdné sjezdovky. Máme nejlepší ubytování v údolí - přímo u dvou lanovek Alba - Col dei Rossi a Ciampac Buffaure. Sella Ronda spojuje do jednoho okruhu nejznámější Italské resorty - Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Val Gardena, Alpe di Susi a Alta Badia. Zaručujeme perfektní lyžování i během špatných sněhových podmínek.


Se skipasem Dolomitisuperski je možné lyžování nejen v oblasti Val di Fassa, ale je možné také navštívit lanovkami a sjezdovkami propojené oblasti v okruhu nazývaném Sella Ronda. Okruh kolem skalnatého masívu Gruppo di Sella je možné absolvovat po směru nebo proti směru hodinových ručiček a zkušený lyžař ho zvládne za jeden den i s lyžováním na nejlepších sjezdovkách v jednotlivých střediscích napojených na tento okruh. Cestou kolem Sella Rondy totiž narazíme na takové pojmy jako je Val Gardena, Arabba, Marmolada, Alta Badia, Alpe di Siusi nebo samotná Fassa. V každém z těchto středisek je možné bez problémů lyžovat celý den. Celkový počet lyžařských sjezdovek a vleků v celé oblasti Dolomitisuperski naprosto převyšuje naše 4-denní možnosti. Je proto třeba se zaměřit na to nejlepší s pomocí našich průvodců.


Informace o lyžařském středisku: http://www.dolomitisuperski.com/en
Mapu ke stažení: http://www.dolomitisuperski.com/en/ski-area/ski-map

 

 


• Celková délka sjezdovek: 119 km
• Počet lanovek: 35
• Oblast je napojená skibusem (30 min) na středisko Alta Badia na okruhu Sella Ronda. Tento výlet si určitě vyzkoušíme.

 

Více informací o středisku http://www.kronplatz.com/en
Lyžařské mapy http://www.kronplatz.com/en/kronplatz/ski-lifts-slopes/skimap

 

Program

Neděle 17. 12. - ranní odjezd, ubytování ve večerních hodinách
Pondělí 18. 12. - lyžování, nocleh
Úterý 19. 12. - lyžování, nocleh
Středa 20. 12. - lyžování, nocleh
Čtvrtek 21. 12. - lyžování, odpoledne odjezd do ČR
Pátek 22. 12. - návrat v brzkých hodinách

 

Nocleh a strava

Alba di Canazei - residence Ciampac ***
Val di Fassa se nachází v srdci Dolomit, mezi Albou, Canazei, Campitellem, Vigem, Pozzou di Fassa a Passem Costalunga (mezi mohutným masivem Gruppo del Sella a Marmoladou). Právě v této oblasti se odvíjí 120 km sjezdových tratí území Val di Fassa. Naše residence se nachází v Alba di Canazei. Je to ideální výchozí bod pro lyžařské výpravy, ale také na letní turistiku. Residence se nachází jen 50 m od zcela nové lanovky Alba - Col dei Rossi, která napojuje lyžaře na okruh Sella Rondy ! Stejně tak je 50 m od lanovky na opačnou stranu na vrchol Buffaure, odkud je možné lyžovat v méně známém a velmi kvalitním lyžařském středisku s výhledy na Gruppo di Sella.


V residenci je omezený počet apartmánů pro 2-4 osoby a 4-5 osob. Apartmány jsou kompletně vybaveny, mají jednu nebo dvě ložnice se dvěma lůžky a společenskou místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro další 2 osoby. V apartmánech najdeme samozřejmě WC a koupelnu, ale také TV, balkon, WiFi připojení a lyžárnu. Za poplatek je možné využít garáž. Před residencí je parkoviště.


Doprava

Cestovat můžete vlastním autem nebo naším mikrobusem pro 9 osob s nástupním místem v Ostravě.

Comments

loga partneri 2017 10