Závody na Hamerském potoce

1
3
4
5
6
top
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
 

Závody na Hamerském potoce 6. – 8. 10. 2017

• Motto akce: není důležité zvítězit, ale zúčastnit se! :-)

 

Jako každý rok, ani letos nechybí ve vodáckém kalendáři jedna z hlavních tradičních podzimních akcí, vodáckého svátku "Hamerský potok".
Sjíždění peřejnatého Hamerského potoka v úseku Malý Ratmírov – Jindřiš o obtížnosti WW I – III, vyžaduje dobrou znalost jízdy na úzké, rychlé,divoké a nepřehledné řece. Součástí našeho svátku je i tradiční testování lodí a výprodeje vodáckého vybavení. Příležitost na této akci potkat tváře opravdových vodáků!


Tato akce je určena pro zdatné vodáky a ty, co si chtějí ověřit zkušenosti nabyté na letošních řekách.

Program:
Pátek: odjezd v odpoledních hodinách, ubytování v kempu ve stanech, startovací večer s kytarou, grilem.
Sobota: sjíždění Hamerského potoka s účastí v závodu, večer gril, kytara, volná zábava.
Neděle: opět sjíždění Hamerského potoka v úseku Malý Ratmírov – Jindřiš o obtížnosti WW I – III. Odpoledne po ukončení akce návrat domů.

Ubytování:
Ubytováni ve vašich stanech v kempu.

Doprava:
Doprava je v ceně akce z tradičních nástupních míst, kterými jsou: Havířov a Frýdek Místek, popř. dle předchozí domluvy Ostrava a po cestě směr Brno a D1 (záleží zejména na počtu zájemců z daného místa).

Odjezd z nástupních míst plánujeme v odpoledních hodinách, přesný čas a místo bude upřesněno v podrobných propozicích, které vám zašleme v týdnu před akcí.
Předpokládaný návrat ve večerních hodinách, cca 20:00 Brno, 22:00 Havířov/Frýdek Místek. Čas je pouze orientační, může se změnit v závislosti na včasném odjezdu, dopravních či dalších podmínkách.

 

Přejete-li si přijet vlastní dopravou, neváhejte se ozvat, na podmínkách se domluvíme. Samostatně lze domluvit i kompletní zapůjčení vodáckého vybavení na akci.

Comments

loga partneri 2017 10