Druhý ples spolku Sportovní-klub.cz

ples 2018

Druhý ples spolku Sportovní-klub.cz

Srdečně zveme všechny příznivce, kamarády a veřejnost na 2. ples spolku Sportovní-klub.cz.

Loňským vydařeným našim prvním plesem jsme rádi zahájili tradici společného setkávání a dobré zábavy. Kvalitu letošního plesu chceme dále zlepšovat, a proto jsme nově zvolili reprezentační sál obecního úřadu v Horních Bludovicích.

Tyto akce chceme vždy obohatit něčím navíc a to v podobě tradice zvěřinové speciality. Pro letošní ples máme jelena, ze kterého náš šéfkuchař připraví lákavou specialitu která je v ceně vstupného.

V průběhu večera bude i možnost dokoupení zvěřinového guláše a jednohubek. Na pohoštění jsme zvolili založení stolů minerálními vodami, domácími zákusky a kávy. Samozřejmostí bude dobře zásobený bar s čepovaným pivem. K poslechu i tanci zahraje skupina Spectrum. Opět bude bohatá tombola a kulturní zpestření? Nechte se překvapit.

Kde:

Sobota 24. 2. 2018 od 19 hod. reprezentační sál obecní úřad Horní Bludovice č. p. 434 - odkaz na mapu

Speciality šéfkuchaře ze zvěřiny – tentokrát z jelena

K poslechu i tanci zahraje skupina Spectrum

Kulturní zpestření a bohatá tombola

Důležité:

Účast na plese pouze ve společenském oděvu. Vstup na ples jen pro řádně přihlášené. Zákaz vstupu cizím osobám. Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s.

Počet míst je omezený, proto doporučujeme přihlášení příliš neodkládat.

Chcete-li nabídnout cenu do naší tomboly, dopředu nás prosím kontaktujte.

I my rádi přispějeme naší cenou sportovní akce nebo kurzu do tomboly jiných plesů!

Tým Sportovního-klubu.cz :-)

Příspěvek u přihlášení: 350 Kč

• teplá večeře - specialita z jelena
• založení stolů - minerální vody