Lyžování ve Francii - Tignes - Val d´Isere

 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
 

Lyžování ve Francii - Tignes - Val d´Isere 12. 1.- 21. 1. 2018

Tignes a Val d´Isere patří k nejlepším ve Francii. Dostatek sněhu zaručuje nadmořská výška a přítomnost dokonce dvou ledovců. Bydlíme přímo na svahu u lanovky, ze které můžeme vyrazit hned ráno všemi směry. Středisko velmi vhodné pro začátečníky i pokročilé. V ceně akce má každý svařené víno a večírek s hudbou. Čepujeme české pivo. Lyžování ve Francii je prostě nejlepší.
Naše dokonale vyladěná akce.


Příspěvek zahrnuje skipas na celou oblast Espace Killy. Skládá se z oblastí Tignes 1800, Tignes 2100, Val Claret (ledovec Grande Motte 3656 m n.m.), dále Val D´Isere 1850 s přístupem do Col de l´Iseran (2762 m n.m.) s ledovcem Pissaillas na vrcholu Pte du Montet (3488 m n.m.). Na začátku pobytu realizujeme dobrovolnou skupinovou jízdu za účelem poznání celého resortu a zorientování našich klientů. Další dny již každý lyžuje ve skupinkách nebo individuálně podle svých zvyklostí a představ. V celém areálu najdeme 24 černých, 44 červených, 65 modrých a 21 zelených sjezdovek. Celkem tedy 154 sjezdovek v délce přes 300 km a na 90 moderních lyžařských vleků a lanovek. Nejnižší bod střediska je ve výšce 1550 m, nejvýše se dostaneme do výšky 3450 m n.m.
Neexistuje lyžař, kterého by tento lyžařský areál neuspokojil.

Program

Pátek - odjíždíme ve večerních hodinách z Moravy a v nočních hodinách z Prahy
Sobota - kolem poledne přijíždíme do obchodu a nakupujeme sýry a víno :-)
Neděle - pátek nás čeká 6 nádherných lyžařských dní. Chodíme na bazén, který máme v ceně nebo si užíváme programu místních instruktorů. Umíme pro Vás zajistit vycházky na sněžnicích, projížďku na sněžném skútru a jeden den nás čeká večírek s hudbou v garáži. Řidiči čepují české pivo a každý dostane skvělý punč z červeného vína.
Sobota - úklid apartmánů, odjezd na nákupy do údolí. Přejezd přes Švýcarsko a Německo do ČR
Neděle - návrat v ranních hodinách do Prahy a dopoledních hodinách na Moravu.

 

Nocleh a strava

Rezidence Bec Rouge patří podle našeho názoru k nejlepším v Tignes Le Lac. Najdete ji ve čtvrti Lavachet (2100 m n.m.). Startujeme a končíme na schodech u lyžárny. Na lyžích dojíždíme přímo k Aeroski - lanovce na strategický vrchol Toviere (2704 m n.m.). Odtud můžeme hned ráno sjíždět na všechny strany. Máme to blízko k obchodům, do pekárny i do restaurace, stejně jako k večerní promenádě a relaxačnímu centru (bazén, sauna, apod.). Z residence je krásný výhled na jezero, vrchol Grande Motte (3656 m n.m.) a večer osvětlený Toviere (2704 m n.m.).


Apartmán pro 6 osob - na francouzské poměry prostorné ubytování s obývacím pokojem s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, oddělený kout nebo palanda na prostorné chodbě. Jedna samostatná ložnice pro dvě osoby. WC/koupelna, balkón, kuchyňský kout v obývací místnosti vybavený elektrickým plotýnkovým vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem, myčkou nádobí.


Studio pro 4 osoby - tady je obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a oddělený kout nebo palanda na chodbě. WC/koupelna, balkón, kuchyňský kout v obývací místnosti vybavený elektrickým plotýnkovým vařičem, ledničkou, mikrovlnkou, kávovarem a myčkou nádobí.


Doprava

Máme parádní a ochotné řidiče. Na lyžování ve Francii jezdí pohodlným autobusem s klimatizací, WC a dobře zásobeným barem. Vždy vozí bečky a čepují nám české pivo. Cestou si pouštíme filmy a co je nejdůležitější - žádné přestupování, žádné čekání na svoz. Jezdíme svým autobusem a ten je s námi celou dobu ve středisku. Můžeme vyrazit jak se nám zachce a býváme brzy ve středisku i zpátky doma.


Nástupní místo: Ostrava, Olomouc, Vyškov, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň. Další nástupní místa jsou možná po předchozí dohodě.

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se při minimálním počtu přihlášených osob.

 

Těšíme se na vás! 
Tým Sportovního-klubu.cz :-)

 

Příspěvek u přihlášení: 11.900 Kč včetně skipasu na Espace Killy

Dotovaný příspěvek: 5.950 Kč
(dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností)

Příspěvek zahrnuje:
• dopravu pohodlným autobusem bez přestupování a čekání
• 7x ubytování v apartmánu pro 6 osob nebo ve studiu pro 4 osoby
• 6x již rozšířený skipas Espace Killy
• pobytovou taxu
• doprovod francouzsky mluvícího organizátora

 

Příspěvek nezahrnuje:
• stravování - můžeme Vám ale nabídnout naše skvělé zavařené maso
• závěrečný úklid - hravě provedete sami
• pojištění léčebných výloh do zahraničí
• povlečení - vlastní nebo můžeme zajistit za poplatek cca 13 EUR/osobu

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit na lyže i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Chcete i vy dotované ceny? 

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

 

Zdá se vám cena vysoká?
Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

 

Připojte se do našeho týmu!
Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

 

Comments

loga partneri 2017 10