Rozloučení s divokou vodou v Rakousku a Německu

nemecko

 

Rozloučení s divokou vodou v Rakousku a Německu 12. – 14. 10. 2018

Konec sezóny se neúprosně blíží a my chceme navštívit řeky pro nás vodácky nejkrásnější. V plánu máme navštívit řeky v Rakousku popř. Německu (přesný výběr řek bude záležet na jejich stavech před dnem konání akce). V plánu máme na víkendovou akci chceme vyrazit z Ostravska přes Olomouc, Brno v pátek po 16 hod. (předpoklad je i 1 auto z Prahy). Pouze po dohodě a schválení všemi účastníky je teoreticky možné prodloužení akce o jeden den (k víkendu buď pátek, nebo k víkendu pondělí).

 

Řeky

Ledovcová raftová řeka Inn se 100% jistotou vody

A dále řeky Lech, Ammer a Isar (výběr dle stavu vody) nebo řeka s vhodným stavem vody po cestě.

 

Náklady na akci:

Budou za dopravu, příspěvek na vybavení a kempy.

Náklady spojené s přípravou a průběhem akce neplánujeme.

 

Náklady na:

Dopravu: za pronájem dodávky (1.600 Kč/den/8 osob), plus PHM dle ujetých km, plus DZ rakousko, parkovné a pokuty, vše rozpočítaně v dodávce /8 osob.

Vybavení: (250 Kč/den/1 osobu), za místo na lodi s komplet vybavením tj. neoprén, bunda, helma, plovací vestu, loďák, záchranné prostředky, lékárníčka aj. (za výlov jsou poplatky stejné = 1 flaška RUMu)

Příspěvek na kempy: dle aktuál cen za osobu na místě (nebo budeme spát ala punk)

Případné pokuty, které nechceme a neplánujeme, nejsou v ceně akce, a jelikož se jedná o low-coast akci na přání, a jak je u nás zvykem, skládáme se na ni všichni.

Mějte prosím dostatek finanční hotovosti na místě v korunách nebo eurech (je to jedno...), ať vyřešíme platbu za akci na místě. Děkuji.

 

Akce se koná při minimálním přihlášeném počtu účastníků.

 

 

Obtížnost

WW II – III - vhodné pro začínající na divoké vodě i zkušenější vodáky

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

Comments

loga partneri 2017 10