Soča tyrkysová

0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Soča tyrkysová 25. - 28. 6. 2018

 

Řeky zde celý rok poskytují dostatek vody, proto je i konec června ideální doba k jejich návštěvě. Tentokrát se zaměříme na oblíbenou řeku Soču v oblasti města Bovec. Úseky řeky o různých obtížnostech nabízejí zábavu pro každého. Od hravých peřejek, až po technické soutěsky ve spodních částech. K tomu se připojí bohaté možnosti turistiky, Via Ferrat, canyoningu či splutí Korytnice, která je opravdovou lahůdkou pro zkušené vodáky. Opravdu si vybere každý. Zkušenější posádky (předchozí úseky poskytnou dostatečný trénink) vezmeme i na obtížnější úseky řek. Chladným nikoho nenechá ani krásná příroda v okolí řek, zejména průzračná a pitná voda v Soči, všudypřítomné vodopády… je zkrátka na co se těšit!

 

Obtížnost

WW II – IV

 

Ubytování

Přespíme v dobře vybaveném kempu u obce Bovec, je zde slušné zázemí: WC, sprchy, bar.

 

Doprava

Námi zajištěná

 

Program

Pondělí: odjezd v podvečerních hodinách
Úterý: rozdělení vodáckého vybavení, instruktáž techniky jízdy na divoké vodě, záchrany a první pomoci, praktický nácvik záchrany házečkou. Soča: řeka nabízí několik úseků různých obtížností (WW II – WW IV). Přesný úsek upřesníme až dle stavu vody a především schopností posádek. Méně zkušené pojedou odpovídající úsek, zkušenější či na akci poctivě protrénované posádky vezmeme na úseky obtížnější.
Středa: splutí vybraného úseku řeky Soči nebo Korytnice (peřejnatý a techničtější přítok Soči) nebo pro ty kteří uvítají odpočinek se nabízí aktivity: s místními instruktory si zařádit na canyoningu nedaleko kempu. Další možnosti jsou hydrospeedy, či také s místními instruktory si vyjít na ferraty, nebo jen tak relaxovat, projít si krásné okolí… Možnost výletu k prameni Soči, zastavíme se i na zmrzlinu v obci Bovec. možností je mnoho, nudit se jistě nikdo nebude!
Čtvrtek: splutí vybraných úseků řeky Soči, návrat zpět na nástupní místa

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

Comments

loga partneri 2017 10