Prožitkový kurz první pomoci v Havířově

Prožitkový kurz první pomoci v Havířově

Celodenní kurz s praktickým nácvikem nejzávažnějších života ohrožujících stavů

sobota 8. 2. 2020, 8:00 – 16:00h

„Umět poskytnout první pomoc není znalost, ale dovednost“

„Naučte se pomáhat rukama“

Zveme vás na prožitkový kurz první pomoci pro veřejnost. Vysoce prožitkově a prakticky zaměřený kurz. Skupina max. 12 účastníků. Simulace pro svou reálnost budou probíhat uvnitř i venku, za každého počasí. K nácvikům budeme využívat i figuranty.

 

• Jednotný postup pro řešení všech zdravotních událostí (Tři kroky)
• Přístup k člověku v bezvědomí, srdeční zástava, uvolnění dýchacích cest

• Nácvik možných úrazových stavů při sportu, autonehodě, na ulici...

• Volání na tísňové linky, v neznámém prostředí

• Vyvrácení mýtů např. že stabilizovaná poloha je nejlepší a všechno řeší?
• Vše co vás zajímá např. která strana termofólie hřeje a která chladí?

• Praxe - čím zásadnější dovednost, tím více jí budeme procvičovat
• Simulace - nejen v tratolišti krve si zažijete na vlastní kůži roli zachránce i zraněného
• Prostor pro vaše otázky – cokoli vás zajímá z první pomoci


Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí zažít to nejdůležitější z první pomoci. Naučíte se poskytovat první pomoc, kdy pouhé čekání na sanitku není řešením. Jde o kurz prožitkový a vysoce praktický – více než polovinu času kurzu tvoří nácviky a simulace s kvalitní zpětnou vazbou. K nácvikům budeme využívat i figuranty.


Všichni účastníci kurzu dostanou osvědčení o absolvování kurzu první pomoci.

Místo konání akce: Havířov

(adresa bude upřesněna před kurzem)

Příspěvek účastníka u přihlášení:

990 Kč

 

Přihlásit se můžete zde:

https://forms.gle/cjSy66yEENJ6bgxS7

 

Příspěvek zahrnuje:

Lektora, figuranty, zdravotnický spotřební materiál na nácviky a simulace (obvazy, alufolie, rukavice atd.), pronájem výukových prostor.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

Příspěvek nezahrnuje:

nic, co není vysloveně uvedeno.

Další možnosti
Lze s námi vyrazit na i přes cafeterii Benefit plus program.

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP: Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce. Jiné požadavky lze zajistit dohodou.

Kontaktní osoba pro více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se koná při minimálním počtu přihlášených účastníků. Účastník akce souhlasí s pořízením a zveřejněním fotografií, videí a živého vysílání pro účel propagace akcí.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naším spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost!

Další možností je zapojit se do našeho týmu. Možností je hodně, od pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Comments

loga partneri 2017 10