19. – 22. 7. 2024 Prázdninová SALZA a ENNS s „mini“kaňoningem

19. – 22. 7. 2024 (odjezd pátek odpoledne, návrat pondělí noc)  Prázdninová SALZA a ENNS s „mini“kaňoningem

„pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory“

 

Další možnost ZKRÁCENÉHO PROGRAMU:

19. – 21. 7. víkendová Salza - vlastní dopravou

(váš příjezd do kempu pátek noc/ sobota ráno a odjezd neděle odpoledne)

 

Nejvyšší standard pro všechny, od nás:

 • PŘIDÁVÁME DEN NAVÍC NA ŘECE ENNS S „mini“KAŇONINGEM

 • VODÁCKÉ SNÍDANĚ „ŠVÉDSKÉ STOLY“ NA VŠECHNY DNY

 • KOMPLETNÍ DOPRAVU S PŘEJEZDY NA CELOU AKCI

 • VYTIŠTĚNÁ PAMÁTEČNÍ FOTOGRAFIE


Zlepšujeme kvalitu kempu, proto KEMPUJEME VE WILDALPENU U VLNKY

 

řeka Salza:

Řadí se mezi nejoblíbenější akce našeho klubu. Je vhodná pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory. Není vodáka, který by neměl ponětí o této výborné možnosti divoké vody v Rakousku, která uspokojí i tu nejnáročnější vodáckou duši.

řeka Enns,

splouvat budeme krásnou peřejnatou pasáž, kterou si zpříjemníme nenáročným a okouzlujícím minikaňoningem vyhlazenými skalami krásné soutěsky.

(pozn. možnost vynechání řeky Enns, a zkrácení programu na víkend. Salzu vaši dopravou)

 

Program

 

1. den: pátek odpoledne odjezd z nástupních míst Havířov – Ostrava – Olomouc – Brno do Rakouska. Ubytování v pěknémčistém a přátelském kempu. Je možná i varianta ranního příjezdu vaši dopravou bez prvního noclehu.

 

2. den: NAŠE SNÍDANĚ PRO VŠECHNY
Od 8:00 hod. základní školení bezpečnosti, ovládání lodi a programu. Přesun na začátek řeky pod přehradou. První den nás čeká splutí v délce 19 km plavby – obtížnost WW I – WW III. Plavba končí za Wildalpenem. Cestou si vyzkoušíme legendární sportovní peřej, kde se sjezdu uděláme pěkné fotky. Večer si připravíme společný táborák.

 

3. den: NAŠE SNÍDANĚ PRO VŠECHNY

Od 8:00 hod informační schůzka pro další den. Z kempu vyrazíme na místo včerejšího konce splutí. Druhá etapa je 14 km - obtížnosti WW II - WW III. Dobrovolně si můžete do průzračné řeky skočit z třímetrového můstku nebo skály. Poslední úsek řeky vede v krásné soutěsce, která je právem považována za nejhezčí úsek plavby. Na konci tohoto skvělého zážitku nás čeká pohodový odpočinkový úsek s možností koupání.

 

4. den: NAŠE SNÍDANĚ PRO VŠECHNY
Od 8:00 hod informační schůzka pro další den. Balení stanů a přemístění na řeku Enns, s její splutím včetně návštěvy soutěsky „minikaňoningu“. Splujeme si krásnou, peřejnatou pasáž, zlatý hřeb na závěr vydařené akce.

Po vyčištění lodí a zabalení věcí v kempu vyrazíme na zpáteční bezpečnou cestu domů. Příjezd na Ostravsko v nočních hodinách.

(pozn. možnost vynechání řeky Enns, a zkrácení programu na víkend. Salzu vaši dopravou)

splouvat budeme krásnou peřejnatou pasáž, kterou si zpříjemníme nenáročným a okouzlujícím minikaňoningem vyhlazenými skalami krásné soutěsky.

(pozn. možnost vynechání řeky Enns, a zkrácení programu na víkend. Salzu vaši dopravou)

 

Řidiče aut vlastní dopravy pomůžeme dopravit zpět k jejich vozům, aby se dostali zpět do kempu. Vaše auta využijeme pro logistiku pohybu podél řeky. Ti co využiji vlastní dopravu platí za parkovné u řeky i kempu. Doporučujeme proto využít pro příjezd na Salzu naši dopravou.

 

Ubytování

 

Kempování ve vašem vlastním stanu. Zahrnuje místo v kempu, kde si každý postaví vlastní stan. Předpokládáme ubytování alespoň dvou osob v jednom stanu. V kempu můžete využít sušárnu, vařič a rychlovarnou konvici. Kemp je pěkný, čistý, přátelský a na pohodu. Možnost dokupu zásob či návštěvy posezení ve Wildalpenu.

 

Stravování:

 

SNÍDANĚ „ŠVÉDSKÉ STOLY“ NA VŠECHNY DNY OD NÁS JAKO POZORNOST,

poděkování a dokonalé zahájení skvělé vodácké akce 

 

Obtížnost:


WW II – III
vhodné pro začínající na divoké vodě i zkušené vodáky

 

Příspěvek účastníka:

 

kompletní program Salza a Enns, 27. – 30. 9. 2024
6.990 Kč

(akce Salza a Enns je možná i vlastní dopravou: -500 Kč/osobu)

pozn.

Příspěvek účastníka: pouze víkendová Salza s vlastní dopravou 27. – 29. 9. 2024
5.490 Kč (odečet dopravy je zde již zohledněn)


Přihlášení na akci

 

Příspěvek zahrnuje:

 

 • KOMPLETNÍ DOPRAVU S PŘEJEZDY (u kompletního nezkráceného programu) a svozu věcí do cíle, příp. svoz řidičů k vlastním autům,
 • NAŠE SNÍDANĚ „ŠVÉDSKÝ VODÁCKÝ STŮL“ PO OBA DNY,
 • místo na lodi, pádlo, plovací vestu, helmu, neopren, vodáckou bundu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, lékárnička, záchranné prostředky, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu,
  3x/ 2x nocleh v kempu ve vašem vlastním stanu, parkovné a další poplatky u naši dopravy.
 • A dále příspěvek zahrnuje: fotky a záběry focené našim vodáckým foťákem a VYTIŠTĚNÁ PAMÁTEČNÍ SKUPINOVÁ FOTOGRAFIE, KTEROU OD NÁS DOSTANETE PŘÍMO NA AKCI JAKO MALOU POZORNOST A PODĚKOVÁNÍ ZA SPOLEČNOU AKCI.
  A hlavně pohodu, zábavu a skvělé zážitky.

 

Příspěvek nezahrnuje:


pojištění (cestovní pojištění, s připojištěním pro rafting do WW 3), parkovné na řece a kempu v případě vaši vlastní dopravy a dále nic co není vysloveně uvedeno.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Máte organizaci, kterou chcete podpořit? Ozvěte se nám.

 

Další možnosti:

 • Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.
  Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu. Záleží na vás, jak s bonusem naložíte.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a řidiče pro naše dodávky, a další. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.


Kontakt pro dotazy, více informací, skupinové požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

 

DĚKUJEME a těšíme se na vás. Na vodě Ahoooj

Táhneme za jeden provaz

#sportovniklubcz

 

 

Comments

loga partneri 2017 10