19. – 22. 7. - Prázdninová SALZA a ENNS s „mini“kaňoningem

19. – 22. 7. - Prázdninová SALZA a ENNS s „mini“kaňoningem
„pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory“ (odjezd pátek odpoledne, návrat pondělí noc)

Řeka Salza se řadí mezi nejoblíbenější akce našeho klubu. Je vhodná pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory. Není vodáka, který by neměl ponětí o této výborné možnosti divoké vody v Rakousku, která uspokojí i tu nejnáročnější vodáckou duši.

Řeka Enns, splouvat budeme krásnou peřejnatou pasáž, kterou si zpříjemníme nenáročným a okouzlujícím „minikaňoningem“ vyhlazenými skalami krásné soutěsky.

(pozn. možnost vynechání řeky Enns, a zkrácení programu na víkend. Salzu vaši dopravou)

Další možnost ZKRÁCENÉHO PROGRAMU:

19. – 21. 7. víkendová Salza - vlastní dopravou

(váš příjezd do kempu pátek noc/ sobota ráno a odjezd neděle odpoledne)

Nejvyšší standard pro všechny, od nás:

• PŘIDÁVÁME DEN NAVÍC NA ŘECE ENNS S „mini“KAŇONINGEM

• VODÁCKÉ SNÍDANĚ „ŠVÉDSKÉ STOLY“ NA VŠECHNY DNY

• KOMPLETNÍ DOPRAVU S PŘEJEZDY NA CELOU AKCI

• VYTIŠTĚNÁ PAMÁTEČNÍ FOTOGRAFIE

Zlepšujeme kvalitu kempu, proto KEMPUJEME VE WILDALPENU U VLNKY

1.den

pátek odpoledne odjezd z nástupních míst Havířov – Ostrava – Olomouc – Brno do Rakouska. Ubytování v pěkném, čistém a přátelském kempu. Je možná i varianta ranního příjezdu vaši dopravou bez prvního noclehu.

2. den

NAŠE SNÍDANĚ PRO VŠECHNY
Od 8:00 hod. základní školení bezpečnosti, ovládání lodi a programu. Přesun na začátek řeky pod přehradou. První den nás čeká splutí v délce 19 km plavby – obtížnost WW I – WW III. Plavba končí za Wildalpenem. Cestou si vyzkoušíme legendární sportovní peřej, kde se sjezdu uděláme pěkné fotky. Večer si připravíme společný táborák.

3. den

NAŠE SNÍDANĚ PRO VŠECHNY

Od 8:00 hod informační schůzka pro další den. Z kempu vyrazíme na místo včerejšího konce splutí. Druhá etapa je 14 km - obtížnosti WW II - WW III. Dobrovolně si můžete do průzračné řeky skočit z třímetrového můstku nebo skály. Poslední úsek řeky vede v krásné soutěsce, která je právem považována za nejhezčí úsek plavby. Na konci tohoto skvělého zážitku nás čeká pohodový odpočinkový úsek s možností koupání.

4. den

NAŠE SNÍDANĚ PRO VŠECHNY
Od 8:00 hod informační schůzka pro další den. Balení stanů a přemístění na řeku Enns, s její splutím včetně návštěvy soutěsky „minikaňoningu“. Splujeme si krásnou, peřejnatou pasáž, zlatý hřeb na závěr vydařené akce.

Po vyčištění lodí a zabalení věcí v kempu vyrazíme na zpáteční bezpečnou cestu domů. Příjezd na Ostravsko v nočních hodinách.

Řidiče aut vlastní dopravy pomůžeme dopravit zpět k jejich vozům, aby se dostali zpět do kempu. Vaše auta využijeme pro logistiku pohybu podél řeky. Ti co využiji vlastní dopravu platí za parkovné u řeky i kempu. Doporučujeme proto využít pro příjezd na Salzu naši dopravou.