2. – 5. 6. 2022 Soča tyrkysová

Soča tyrkysová

Parádní 3 dny na divoké vodě

Řeky Julských Alp s možností kaňoningu

2. – 5. 6. 2022


Slovinská řeka Soča je vyhlášená a patří mezi skvosty pro svou krásnou vodu, peřeje, technické úseky a přírodu Julských Alp. Úseky řeky o různých obtížnostech nabízejí zábavu pro každého. Od hravých peřejek, až po technické soutěsky ve spodních částech. K tomu se připojí bohaté možnosti turistiky, Via Ferrat, vyhlášeném canyoningu či splutí řeky Korytnice, která je opravdovou lahůdkou pro vodáky. Vybere si každý. Zkušenější posádky (předchozí úseky poskytnou dostatečný trénink) vezmeme i na obtížnější úseky řek. Chladným nikoho nenechá ani krásná příroda v okolí řek, zejména průzračná a pitná voda v Soči, všudypřítomné vodopády. Je zkrátka na co se těšit!

Program:
čtvrtek: odjezd v odpoledních hodinách

pátek: rozdělení vodáckého vybavení, instruktáž techniky jízdy na divoké vodě a záchrany, praktický nácvik záchrany.
Soča: řeka nabízí několik úseků různých obtížností (WW II – WW III+). Přesný úsek upřesníme až dle stavu vody a především schopností posádek. Méně zkušené pojedou odpovídající úsek, zkušenější či na akci poctivě protrénované posádky vezmeme i na úseky obtížnější.

sobota: splutí vybraného úseku řeky Soči nebo Korytnice (peřejnatý a techničtější přítok Soči, záleží dle stavu vody), nebo pro ty kteří uvítají odpočinek se nabízí aktivity: hydrospeedy, ferraty, nebo jen tak relaxovat a projít si krásné okolí. Možnost výletu k prameni Soči, zastavíme se i na zmrzlinu v obci Bovec. Nebo si prohlídneme koryta Soči. Možností je mnoho, nudit se jistě nikdo nebude!

neděle: fakultativně kaňoning (který vám pomůžeme zajistit) nebo naše splutí vybraného úseku Soči, společný oběd na hranicích nebo osvěžení u jezera v Itálii a bezpečný návrat zpět na nástupní místa.

Doprava
Pohodlnými, prostornými a plně klimatizovanými 9 míst dodávkami. Pojedeme po trase Havířov – Ostrava – (Frýdlant n. Ostravicí - FM) – Olomouc – Vyškov – Brno – …

Ubytování
Přespíme v jednom dobře vybaveném kempu u obce Bovec nedaleko řeky.

Je zde slušné a pěkné zázemí: WC, sprchy, bar, infostánek aj.

Obtížnost
WW II – III+

Příspěvek účastníka u přihlášení:
4.990 Kč

Přihlásit se na akci


Příspěvek zahrnuje:
Kompletní doprava s přejezdy, kempování ve vašem stanu (min. 2 osoby na stan), permity ke splutí, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, helmu, neopren, vodáckou bundu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, záchranné prostředky, lékárničku, instruktáž techniky jízdy, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a

dále fotky a záběry focené našim vodáckým foťákem a památeční skupinová fotografie, kterou dostanete od nás na památku přímo na akci.

A hlavně pohodu, zábavu a skvělé zážitky J

Příspěvek nezahrnuje:

Cestovní pojištění s připojištěním pro rafting do WW3, stravu a nic co není vysloveně uvedeno.


Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Máte organizaci, kterou chcete podpořit? Ozvěte se nám.


Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu. Záleží na vás, jak s bonusem naložíte.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a řidiče pro naše dodávky, a další. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro dotazy, více informací, skupinové požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10