8. - 12. 7. 2020 Zlatý Dunajec/ řeka Morava

8. - 12. 7. 2020  Zlatý Dunajec/ řeka Morava

„především pro rodiny s dětmi a začátečníky“

(česká řeka Morava „jako náhradní řeka v případě zhoršení situace v zahraničí“)

Budeme splouvat krásnou řeku Dunajec. Pouze v případě zhoršení epidemiologické situace v zahraničí, na základě doporučení Ministerstva zahraničí, splujeme řeku Moravu ve vybraném úseku dle aktuálního stavu vody (bez jakýchkoliv dalších doplatků).

Obě řeky jsou svým charakterem splutí obdobné, vhodné především pro rodiny s dětmi a začátečníky. Na své si přijdou i zkušení matadoři příjemným odpočinkem v přírodě na jedné z nejpěknějších řek.

Vycházíme vstříc rodinám s dětmi pro společně aktivně strávený čas na vodě. Děti a mládežníci mají možnost sami se dostatečně zabavit a nechat rodiče na chvíli vydechnout. Vše potřebné pro skvělou akci od A do Z zajistíme my. Pro pohodlné a bezpečné cestování budeme cestovat námi zajištěnou dopravou (vlastní doprava je možná po dohodě).

Řeka Dunajec na pomezí Slovenska a Polska nabízí téměř 100% jistotu dostatečného množství vody. Svižný proud, drobné peřejky a úchvatná okolní krajina v čele s kaňonem v Pieninském národním parku zaručí, že nebudete vědět, co je to dlouhá chvíle.

Pro naše vodáky (ale i odvážné nováčky) máme k dispozici plastové kanoe, na kterých je Dunajec obzvláště krásným zážitkem. Pro rodiny s nejmenšími dětmi máme k dispozici nafukovací dvou/ tří místné nafukovací kanoe (dle stavu vody případně i rafty). Na plasťácích si vše krásně užijeme (každý si může v průběhu akce vyzkoušet všechny typy lodí). Druh lodí zvolíme před akcí s ohledem na náš počet a stavu vody v řece. K dispozici každý večer bude gril, nezapomeňte si vzít něco dobrého (zásoby bude možné každý den nakupovat v blízkém obchodě).

Ubytování:
Spát budeme v jednom kempu, ze kterého se budeme přemisťovat na vodu. V blízkosti kempu jsou dobře zásobené obchody pro každodenní nákup potravin i masa na gril.

Program akce:
středa – odpolední odjezd cca 16 h naši dopravou z nástupních míst Havířov, Ostrava, příp. Frýdek-Místek), (místa a čas upřesníme v instrukcích před akcí), večerní grilování a kytarohraní

čtvrtek - přejezd pod přehradu, navštívení sýrárny s nákupem sýrů, rozdělení vodáckého vybavení a úvodní instruktáž techniky pádlování a bezpečnosti, pohodové splutí Červený kláštor - Kroščienko 15km (přímo do našeho kempu)

pátek - splutí úseku kemp - spodní část Dunajce, zahrajeme si na lodích i břehu vodácké hry, večerní grilování a kytarohraní

sobota – /dle kondice účastníků vodácký program nebo odpočinek a výlet na vrchol Tri koruny/

u vodáckého programu opakované splutí nejpěknějšího úseku Červený kláštor - Kroščienko 15 km přes parádní pohoří Pieniny s výhledy na horu Tri koruny

neděle – /dle počasí odpočinek a výlet na vrchol Tri koruny, nebo vodácký program/
u vodáckého programu splutí spodní část Dunajce - odjezd domů
(vyhrazujeme si změnit program dle kondice účastníků, počasí, a jiných vlivů)

Obtížnost:
WW I – WW I+
akce vhodná i pro nezkušené, rodiny s dětmi i začátečníky které vše naučíme

Příspěvek u přihlášení:
2.390 Kč pro dospělé

Příspěvek u přihlášení u dětí do 6,99 let:

1.990 Kč

Možnost vodáckého kompletu (neopren a vodácká bunda) - za příspěvek + 250 Kč/ osobu a celou akci/ není nutný/ u dětí však doporučujeme (ochrana proti stříkající vodě, nepřízni počasí nebo nechtěnému vykoupání).

Příhlasit se můžete zde

Kompletní dopravu s přejezdy, kempování ve vašem stanu, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, vodáckou helmu (u dětí), společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu, kytaru, gril a skvělou zábavu.

Možnosti příplatku:
Vodácký komplet (neopren a vodácká bunda) - za příspěvek + 250 Kč/ osobu a celou akci/ není nutný/ u dětí však doporučujeme (ochrana proti stříkající vodě, nepřízni počasí nebo nechtěnému vykoupání)

Vodácký komplet (neopren a vodácká bunda) - za příspěvek + 250 Kč, pojištění, stravu a nic co není vysloveně uvedeno

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632