Zamykání Moravice z hráze Kružberk nebo Zlatý Dunajec

Zamykání Moravice z hráze Kružberk nebo Zlatý Dunajec

Zamykání Moravice z hráze Kružberk

nebo

Zlatý Dunajec (jako náhradní akce v případě omezení nebo zrušení Moravice)

20. – 22. 9. 2019

 

Dětský zvýhodněný příspěvek 50%!


Podzimní vodáckou sezónu si zpříjemníme nenáročným splutím vhodným pro rodiny s dětmi a začátečníky na řece Moravici. Na tento termín je plánované upouštění přehrady Kružberk. Proto máme v plánu sjetí obou úseků řeky Moravice: 1. den kemp Podhradí – Branka u Opavy, 2. den Kružberk – kemp Podhradí.

Jsme však připraveni i na možnost, že v týdnu konání akce povodí Odry nepovolí upouštění přehrady, nebo bude upouštění přehrady umožněno jen na jeden den, a proto i s touto možností dopředu počítáme a jsme na ní připraveni náhradním programem: Zlatým Dunajcem. Obtížnost řeky je obdobná jako na Moravici to znamená vhodné pro rodiny s dětmi a začátečníky s pozitivním rozdílem: dostatkem vody v řece.

Upozornění: Pokud se budete hlásit na Zamykání Moravice z hráze Kružberk nebo Zlatý Dunajec (jako náhradní akce v případě zrušení Moravice), berte prosím na vědomí, že se hlásíte na vodáckou akci, kde řeka bude upřesněná v týdnu konání akce.

Prioritně pojedeme řeku Moravici. Zruší-li v daném týdnu povodní Odry nebo organizátoři splutí vypouštění, náhradní akcí bude Zlatý Dunajec.

To znamená, že se hlásíte na vodáckou výpravu, kde v týdnu konání akce bude upřesněno zda-li se pojede na Moravici nebo Dunajec. Není možné stornovat akci v případě, že se akce přesune z výše uvedených důvodů na Dunajec.

Krátké informace o obou řekách:

Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. Podzimní splutí, kdy se pouští voda z přehrady Kružberk. Splutí je vhodné pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni si tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucí řeky na kánoi, pro začátečníky nebo rodiny s dětmi na raftu (rafty pouze v případě dostatku vody v řece pro rafty). Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (paddleboardy). Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeka s krásným okolím relaxaci a příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů.

Dunajec na pomezí Slovenska a Polska nabízí téměř 100% jistotu dostatečného množství vody. Svižný proud, drobné peřejky a úchvatná okolní krajina v čele s kaňonem v Pieninském národním parku zaručí, že nebudete vědět, co je to dlouhá chvíle. Na trase nás navíc čekají i různá zpestření v podobě tréninkové peřeje i slalomového kanálu pro zájemce.


Obtížnost
WW I – WW I+ - vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a skupiny


Ubytování

Na Moravici:
Ubytováni budeme v kempu v Podhradí u Vítkova přímo na břehu řeky Moravice ve vašich stanech, toto zahrnuje příspěvek za akci. V kempu je k dispozici vybavená kuchyňka. V blízkosti hospůdka s dobrou kuchyní. K dispozici bude i tradiční účastník našich akcí: gril, proto si nezapomeňte něco dobrého na něj.

Máte zde možnost předem si rezervovat za doplatek 4 místnou chatu, 5ti místný srub nebo 3, 4 a 5ti místný pokoj v kolibě (rezervace přímo v kempu na recepci na čísle: 731485665). Tuto informaci, že máte zajištěný přístřešek, nám prosím napište do poznámek u přihlášení.

Na Dunajci:

Ubytováni budeme v kempu v Kroscienku n. Dunajcem ve vašich stanech, toto zahrnuje příspěvek za akci. K dispozici bude i tradiční účastník našich akcí: gril, proto si nezapomeňte něco dobrého na něj.


Program

Moravice
pátek – sraz podvečer v kempu v Podhradí u Vítkova, grilování, táborák, kytara, volná zábava a pohoda. Hudební nástroje a jiné způsobovače zábavy vítány!
sobota – instruktáž a splutí úseku kemp Podhradí – Branka u Opavy, opět gril, kytara a zábava dle libosti.
neděle – splutí úseku Kružeberk – kemp v Podhradí, ukončení akce v odpoledních hodinách.

Dunajec

Pá: sraz večer v kempu v Kroscienku n.Dunajcem, grilování, táborák, kytara, volná zábava a pohoda. Hudební nástroje a jiné způsobovače zábavy vítány!
So: instruktáž a splutí úseku Červený Kláštor /SK/ – Kroscienko /PL/ (15 km). Zde je i možnost dokoupení zásob.

Ne: slalomová trať Tylmanowa /PL/ (12 km). Balení věcí, návrat.

Příspěvek účastníka u přihlášení Moravice/ Dunajec:

990 Kč

Příspěvek navíc máte-li zájem o komplet neopren a vodáckou bundu: 300 Kč (v přihlášce uveďte že máte zájem a k příspěvku připočtěte a uveďte vaší výšku a váhu)

Příspěvek navíc máte-li zájem o námi zajištěnou dopravu: 700 Kč (omezená kapacita míst, (v přihlášce uveďte že máte zájem a k příspěvku částku připočtěte)

Upozorňujeme - pokud pojedete vlastní dopravou – vaše auta budou zapojena do přejezdů a logistiky akce, na místě přesně vysvětlíme. Poplatky v kempech za auta vlastní dopravou nejsou zahrnuty v ceně akce.

Dětský zvýhodněný příspěvek 50% pro děti do 6,99 věku v doprovodu obou rodičů nebo jiných dvou dospělých zástupců na každé dítě.

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:

495 Kč

 

Klubový dotovaný příspěvek 90% pro spolupracující parťáky s naším klubem:

99 Kč (nebo láhev ohnivé vody ke kytaře)

 

Přihlásit se můžete zde: https://forms.gle/7fdHkuiHaPiro7be9

 

Příspěvek zahrnuje:

kempovné ve vašich stanech, gril, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, pro děti helmu, poplatek za splutí, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, lékárničku, záchranné prostředky, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a skvělou zábavu.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám. Děkujeme.

Příspěvek nezahrnuje:

dopravu (lze zajistit), neoprén a vodáckou bundu (lze zajistit), parkovné v kempu, poplatky za vjezd (u vaší dopravy), rozdíl příspěvku v případě ubytování ve vámi předem zajištěné chatě, srubu nebo kolibě (informujte nás prosím v poznámkách).

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Benefit plus logo

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.


Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

 

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10