Soča tyrkysová

soča tyrkys

 

Soča tyrkysová – 3 dny na vodě
divoká voda Julských Alp – možnost kaňoningu
5. – 8. 9. 2019

 

Slovinská řeka Soča je vyhlášená a patří mezi skvosty pro svou krásnou vodu, peřeje, technické úseky a přírodu Julských Alp. Úseky řeky o různých obtížnostech nabízejí zábavu pro každého. Od hravých peřejek, až po technické soutěsky ve spodních částech. K tomu se připojí bohaté možnosti turistiky, Via Ferrat, canyoningu či splutí řeky Korytnice, která je opravdovou lahůdkou pro vodáky. Vybere si každý. Zkušenější posádky (předchozí úseky poskytnou dostatečný trénink) vezmeme i na obtížnější úseky řek. Chladným nikoho nenechá ani krásná příroda v okolí řek, zejména průzračná a pitná voda v Soči, všudypřítomné vodopády. Je zkrátka na co se těšit!

 

Soča: řeka nabízí několik úseků různých obtížností (WW II – WW IV). Přesný úsek upřesníme až dle stavu vody a především schopností posádek. Méně zkušené pojedou odpovídající úsek, zkušenější či na akci poctivě protrénované posádky vezmeme i na úseky obtížnější.

 

Program:

Čtvrtek: odjezd v odpoledních hodinách

Pátek: rozdělení vodáckého vybavení, instruktáž techniky jízdy na divoké vodě a záchrany, praktický nácvik záchrany.

Sobota: splutí vybraného úseku řeky Soči nebo Korytnice (peřejnatý a techničtější přítok Soči) nebo pro ty kteří uvítají odpočinek se nabízí aktivity: s místními instruktory si zařádit na canyoningu Sušec nedaleko kempu. Další možnosti jsou hydrospeedy, ferraty, nebo jen tak relaxovat a projít si krásné okolí. Možnost výletu k prameni Soči, zastavíme se i na zmrzlinu v obci Bovec. Nebo si prohlídneme koryta Soči. Možností je mnoho, nudit se jistě nikdo nebude! 

Neděle: splutí vybraného úseku řeky Soči, společný oběd na hranicích, osvěžení u jezera v Itálii a bezpečný návrat zpět na nástupní místa.

 

Doprava 

Pohodlnými a prostornými dodávkami 9 míst, plně klimatizovanými. Pojedeme po trase Havířov – Ostrava – (příp. FM) – Olomouc – Vyškov – Brno – ...

 

Ubytování

Přespíme v dobře vybaveném kempu u obce Bovec, je zde slušné zázemí: WC, sprchy, bar.

 

Obtížnost

WW II – IV

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 

3.900 Kč

 

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:

1.950 Kč

 

Klubový dotovaný příspěvek 90% pro spolupracující parťáky s naším klubem:

390 Kč (nebo láhev ohnivé vody ke kytaře)

 

Přihlásit se můžete zde:  https://forms.gle/Vuhbkdxgnts3DUKA7

 

Příspěvek zahrnuje: 

doprava, kempování ve vašem stanu (min. 2 osoby na stan), permity ke splutí, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, helmu, neoprén, vodáckou bundu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a skvělou zábavu.

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám. Děkujeme.

 

Příspěvek nezahrnuje: 

pojištění, stravu a nic co není vysloveně uvedeno.

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Benefit plus logo

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

 

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

 

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

 

Těšíme se na vás!

Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10