Letní Salza s grilováním

Letní Salza

Letní Salza s grilováním

možnost vydatných snídaní se spaním v matrazzeplace

pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory

16. – 18. 8. 2019

Skvělý srpnový termín oslavíme víkendovou divokou vodou v Rakousku (odjíždíme z nástupních míst v pátek odpoledne, návrat v neděli v noci). Naši výpravu zpestříme sobotním grilováním námi připravených dobrot pro Vás!

Řeka Salza se řadí mezi nejoblíbenější akce našeho klubu. Je vhodná pro začínající na divoké vodě i pro zkušené matadory. Není vodáka, který by neměl ponětí o této výborné možnosti divoké vody v Rakousku, která uspokojí i tu nejnáročnější vodáckou duši.

Sobotní večer se od nás nechejte hýčkat grilováním námi připravených dobrot pro Vás!

V sobotu ponoříme lodě a pádla do průzračné vody řeky v horní polovině toku Salzy, která se dá i pít! Vrcholem splutí bude překonání známé peřeje u kempu Wildalpen a sjezd ukončíme před známou soutěskou, kterou si necháme po pořádném odpočinku až na další den.

Večerní party v kempu si zpříjemníme grilováním a posezením u kytary. V kempu je i čepované pivo, které si jistě po celém dni na vodě zasloužíme.

Nedělní splutí zahájíme na místě, na kterém jsme ukončili splutí předchozího dne. Budeme pokračovat vstříc krásným peřejím a útvarům na řece, které budou nabývat na síle i intenzitě a my si jich budeme dosytnosti užívat. Uděláme si zastávku i u známého skákacího místa u visutého mostu, kde budete mít možnost skočit si z výšky můstku do řeky. Vrcholem splutí je průjezd krásnou soutěskou, která bude třešničkou na celém dortu víkendového splutí.

Ubytování
Všechny noci přespíme v jednom dobře vybaveném kempu v cíli splutí, je zde slušné zázemí: WC, sprchy, bar, ohniště i společenská místnost v případě nepřízně počasí.

Vycházíme vstříc Vašim nadstandardním požadavkům SNÍDANÍ x MATRAZZEPLACE.

Nově zavádíme rozšířenou variantu 2x snídaně s 2x matrazzeplace nocování za 590 Kč.

Matrazzeplace je podkrovní společná místnost s oddělenými kójemi vybavenými kvalitními matracemi. U této varianty se můžete těšit každé ráno na námi připravenou vydatnou snídani z našich zásob (káva, čaj, mléko, pečivo, vajíčka, párky, uzeniny, sýry, paštiky, buchty, marmelády, ovoce, zelenina...).

Pro ty, kteří si chtějí ušetřit své síly a čas a pořádně si odpočinout, doporučujeme právě tento typ komfortu. Proto toto odpočinkové ubytování se snídaní rozhodně doporučujeme.

Program:
Pátek: Odjezd v odpoledních hodinách, příjezd večer do kempu Palfau k řece Salza, ubytování v mattrazeplace nebo rozestavění stanů a dospání.

Sobota: Instruktáž techniky na divoké vodě, sebezáchrany a záchrany tonoucího, rozdělení vodácké výbavy a sjezd řeky. Splutí horního úseku Salzy (WW II – III-). Přejezd do kempu a grilování na které Vás zveme, zábava.

Neděle: Salza, splutí druhé poloviny Salzy včetně vyhlášené soutěsky (WW II – III). Balení a nakládka věcí, odjezd a bezpečný návrat do ČR v nočních hodinách.

Obtížnost
WW II – III

vhodné pro začínající na divoké vodě i zkušenější vodáky

Základní příspěvek účastníka u přihlášení pod stany s grilováním:

2.990 Kč

Rozšířený příplatek za 2x spaní na matracích a 2x snídaní:

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:

1.495 Kč

Klubový dotovaný příspěvek 90% pro spolupracující parťáky s naším klubem:

299 Kč (nebo láhev ohnivé vody ke kytaře)

Přihlásit se můžete zde: https://forms.gle/GUakAkcQnYS1MLWaA

kempování ve vašem stanu (min. 2 osoby na stan), grilování, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, helmu, neopren, vodáckou bundu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, svoz suchých věcí do cíle plavby, lékárnička, záchranné prostředky, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a skvělou zábavu.

pojištění, nocování 2x matrazzeplace s 2x snídaněmi (za příspěvek 590 Kč)

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Benefit plus logo

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632