Zlatý Dunajec „především pro rodiny s dětmi“

dunajec

Datum akce: 2. - 7. 7. 2019

Akce je určená i pro jednotlivce, pokročilé a zkušené matadory jako příjemný relax strávený na jedné z nejpěknějších řek.

Vycházíme vstříc rodinám s dětmi pro společně aktivně strávenou dovolenou na vodě. Děti a mládežníci mají možnost sami se dostatečně zabavit a nechat rodiče i chvíli vydechnout. Vše potřebné pro skvělou akci od A do Z zajistíme my.

Pro pohodlné a bezpečné cestování máme objednaný autobus s odjezdem po trase Ostrava – Havířov – Třinec.

Řeka Dunajec na pomezí Slovenska a Polska nabízí téměř 100% jistotu dostatečného množství vody. Svižný proud, drobné peřejky a úchvatná okolní krajina v čele s kaňonem v Pieninském národním parku zaručí, že nebudete vědět, co je to dlouhá chvíle. Na trase nás navíc čekají i různá zpestření v podobě tréninkové peřeje i slalomového kanálu. Zde si budete mít možnost vyzkoušet jízdu na kajaku i na SUPu. Pro naše vodáky (ale i odvážné nováčky) máme k dispozici plasťáky, na kterých je Dunajec obzvláště vypečeným zážitkem! Pro rodiny s nejmenšími dětmi máme k dispozici rafty. K dispozici budou i nafukovací lodě (pro kombinaci s odrostlejšími dětmi) a plastové lodě (především pro 2 dospěláky nebo 1 rodiče s 1 dítětem kteří už na vodě byli). Na plasťácích si vše krásně užijeme (každý si může v průběhu akce vyzkoušet každý typ lodě). Typ lodí zvolíme před akcí s ohledem na náš počet a stavu vody v řece. K dispozici každý večer bude gril, nezapomeňte si vzít něco dobrého (v kuchyni základní vybavení a lednička).

Ubytování:

Spát budeme v jednom kempu, ze kterého se budeme přemisťovat na vodu. Možnosti ubytování – varianta 1) ve vašich stanech nebo varianta 2) v budově s postelemi (omezená kapacita 24 osob v budově v postelích). Kdo se dřív přihlásí, ten spí pod střechou (zbytek spí ve vašich stanech).

Kuchyňka, společné WC a sprchy k dispozici (jsou i na některých pokojích). V kempu kryté zastřešené ohniště, oplocený areál. Kemp je moc pěkný.

Program akce:

úterý - odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách autobusem (čas bude upřesněn), večerní grilování a kytarohraní

středa - přejezd pod přehradu, navštívení sýrárny s nákupem sýrů, rozdělení vodáckého vybavení a úvodní instruktáž techniky pádlování a bezpečnosti

dle zdatnosti skupiny splutí úseku cca 6km do Červeného kláštora, /zdatnější posádky si mohou prodloužit splutí až do Kroščienka 21km

čtvrtek - splutí nejpěknějšího úseku Červerný kláštor - Kroščienko 15km přes parádní pohoří Pieniny s výhledy na horu Tri koruny, zahrajeme si na souši vodácké hry

pátek - splutí úseku kemp - spodní část Dunajce, zahrajeme si na lodích vodácké hry

sobota - splutí nejpěknějšího úseku Červerný kláštor - Kroščienko 15km přes parádní pohoří Pieniny s výhledy na horu Tri koruny/ nebo jiného úseku nebo fakultativně kdo bude chtít výlet na kopec Tri koruny, zahrajeme si na souši vodácké hry

neděle - splutí úseku kemp - spodní část Dunajce - odjezd domů

(vyhrazujeme si změnit program dle kondice účastníků, počasí, a jiných vlivů)

Obtížnost:

WW I – WW I+ akce vhodná i pro nezkušené, rodiny s dětmi i začátečníky které vše naučíme

Příspěvek u přihlášení:

2.390 Kč pro dospělé (děti do 6,99 let příspěvek 1.990 Kč)

Při plném obsazení autobusu nám zbude rezerva i na celovečerní grilování masa, sýrů a zeleniny z našich zásob námi připravená. Je se na co těšit!

Kompletní dopravu s přejezdy, kempování ve vašem stanu, místo na lodi, pádlo, plovací vestu, vodáckou helmu (u dětí), společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu, kytaru, gril a skvělou zábavu.

Možnosti příplatku:

Spaní v budově - příplatek 700 Kč/os. (děti do 6,99 let příspěvek 350 Kč nebo v jedné posteli s rodičem bez příplatku) (omezený počet postelí) Neoprén a vodácké bundy - za příspěvek + 250 Kč/ os. a celou akci/ není nutný/ u dětí však doporučujeme (ochrana proti stříkající vodě, nepřízni počasí nebo nechtěnému vykoupání)

Přihlásit se můžete zde: https://forms.gle/fU9B8gFLNWmLhj7f9

neoprén a vodáckou bundu (lze zajistit za příspěvek 250 Kč) spaní v budově příplatek 700 Kč (nebo 350 Kč u dětí) pojištění, stravu a nic co není vysloveně uvedeno

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Benefit plus logo

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.

Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady,

příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632 Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás! Petr a tým spolku Sportovní-klub.cz