Předvánoční Kronplatz

1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1200
Kronplatz-mapa
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

 

Předvánoční Kronplatz „s ubytováním v apartmánech“ 15. – 20. 12. 2018

„Akce: Skipas na 4 dny za cenu 3 dní. Ubytování přímo u lanovky a sjezdovky Kronplatz 1 a Kronplatz 2000. Rezidence s WiFi v ceně. Záruka umělého zasněžování a prázdných sjezdovek. Možnost polopenze.“


Perfektní lyžování pro celou rodinu na pomezí Itálie a Rakouska. Máme jedno z nejlepších ubytování v regionu. Předvánoční termín se zárukou sněhu, dokonale upravených sjezdovek a prázdných svahů v akci na skipas 4 dny za cenu 3 dní.


Lyžařské centrum Kronplatz, nebo také Plan de Corone je jeden vysoký vrchol (2275 m) ze kterého vedou na všechny světové strany krásné, široké a dlouhé sjezdovky různých obtížností. Celkem je zde 119 km sjezdovek a obslouží Vás na 35 lanovek a vleků. A pokud by Vám to přišlo málo, máme v plánu jednodenní výlet skibusem (30 minut, zdarma) do nedalekého střediska Alta Badia - Sella Ronda.

 

Více informací o středisku http://www.kronplatz.com/en
Lyžařské mapy http://www.kronplatz.com/en/kronplatz/ski-lifts-slopes/skimap

 

Program

sobota 15. 12. - odjezd z nástupních míst v dopoledních hodinách. Večerní příjezd na ubytování, nocleh
neděle 16. 12. - první den lyžování, sauna, nocleh
pondělí 17. 12. - druhý den lyžování, volný program, nocleh
úterý 18. 12. - třetí den lyžování, nocleh
středa 19. 12. - čtvrtý den lyžování, odjezd zpět do ČR. Příjezd brzy ráno 20. 12.

 

Nocleh a strava

Rezidence Untermoarhof

Poloha této rezidence je jednoduše skvělá: přímo ze dveří je možné sjet ke strategické lanovce Kronplatz 1 a Kronplatz 2000. Při dostatku sněhu mimo sjezdovku je možné k rezidenci dojet na lyžích. Hned vedle rezidence se nachází skvělá pizzerie. K dispozici je připojení k WiFi v ceně ubytování, sauna, lyžárna, Fitness, Solarium a služby recepce. Apartmány jsou typu BILO 4. Dvě lůžka se nachází v oddělené ložnici, dvě lůžka najdeme ve společném obývacím pokoji a kuchyni. Samozřejmostí je WC a koupelna na apartmánu.


Penzion Pichlerhof

nachází se jen kousek od strategické lanovky Kronplatz 1 a Kronplatz 2000, tedy ze severu kopce směrem k městu Bruneck. Hned před Penzionem je zastávka skibusu. K dispozici je zdarma parkování, WiFi internet a sauna. Pokoje jsou prostorné, čisté a dobře vybavené. Najdete zde jednu oddělenou ložnici s manželkou postelí a dvě lůžka ve společné části obývacího pokoje a kuchyně. Kuchyň je dobře vybavená moderními přístroji a nádobím. Penzion nabízí také možnost snídaní a večeří.

 

Doprava

Předpokládáme dopravu jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 klientů + řidič.

 

Důležité informace

Máme rezervováno omezené množství pokojů. S rezervací doporučujeme neotálet. O akci bývá zájem.

 

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 9.900 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 4.950 Kč

 

 

Příspěvek zahrnuje:

• dopravu
• 4x ubytování v penzionu bez stravy, povlečení a závěrečný úklid,
• 4x skipas Kronplatz,
• možnost využití sauny, parkování, WiFi internet,
• služby organizátora,
• dobrou zábavu.

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

• stravování (vlastní, možnost dokoupení snídaní nebo polopenze),
• komplexní pojištění léčebných výloh do zahraničí.

 

Možnosti kompenzace:

• skipas junior (nar. po 30. 11. 2002): -900 Kč
• skipas senior (nar. před 30. 11. 1953): -300 Kč
• vlastní doprava: -1000 Kč

 

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10