Colorado přednáška

colorado.jpg

Colorado přednáška „o jedné malé výpravě do Grand Canyonu v USA“ Ostrava, KD Akord, 18. 11. 2018

V rámci cestovatelsko-hudebního festivalu Ozvěny v Ostravě, vystoupíme s přednáškou o jedné ze zajímavých zahraničních výprav do USA - Grand Canyonu na řeku Colorado.

Podzimní Ozvěny se budou konat 15. - 19. 11. 2018. Zaznačte si proto ve vašich kalendářích vyprávění mnoha cestovatelských nadšenců o výpravách celého světa.

Bonus pro Vás! V sobotu i neděli budeme mít malé propagační místo našeho spolku Sportovní-klub.cz „i s lodí“. Stavte se za námi na kus řeči u ohnivé vody na kterou Vás zveme! Bude-li Vás i ohnivé vody dostatek, tak Petr Krtek Přeček zahraje i na kytaru.

Více o programu festivalu najdete na: www.ozvenyostrava.cz

Tým Sportovního-klubu.cz