Sella Ronda - Val di Falsa

sel2
sel3
sel4
sel5
sel6
sel7
sel8
sel9
sel10
sel11
sel12
sel13
Sella_Ronda
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 

Sella Ronda - Val di Falsa „předvánoční lyžování v Itálii“ 11. – 16. 12. 2018

„Opakovaně zjištěno, že je dostatek umělého sněhu i při nulovém sněžení.“
„Ručíme za skvělé podmínky pro lyžování.“

 

Poloprázdné sjezdovky, naprosto dokonalá poloha ubytování na sjezdovce Ciampac Buffaure (nová kabinová lanovka) s přímým dojezdem na Sella Rondu lanovkou Alba - Col dei Rossi.

 

Se skipasem Dolomitisuperski je možné lyžování nejen v oblasti Val di Fassa, ale je možné také navštívit lanovkami a sjezdovkami propojené oblasti v okruhu nazývaném Sella Ronda. Okruh kolem skalnatého masívu Gruppo di Sella je možné absolvovat po směru nebo proti směru hodinových ručiček a zkušený lyžař ho zvládne za jeden den i s lyžováním na nejlepších sjezdovkách v jednotlivých střediscích napojených na tento okruh. Cestou kolem Sella Rondy totiž narazíme na takové pojmy jako je Val Gardena, Arabba, Marmolada, Alta Badia, Alpe di Siusi nebo samotná Fassa. V každém z těchto středisek je možné bez problémů lyžovat celý den. Celkový počet lyžařských sjezdovek a vleků v celé oblasti Dolomitisuperski naprosto převyšuje naše 4-denní možnosti. Je proto třeba se zaměřit na to nejlepší s pomocí
našich průvodců.

 

Informace o lyžařském středisku: http://www.dolomitisuperski.com/en
Mapu ke stažení: http://www.dolomitisuperski.com/en/ski-area/ski-map

 

Program

11. 12. ranní odjezd, ubytování ve večerních hodinách
12. 12. lyžování, nocleh
13. 12. lyžování, nocleh
14. 12. lyžování, nocleh
15. 12. lyžování, odpoledne odjezd do ČR
16. 12. návrat v brzkých hodinách, nedělní odpočinek před návratem do práce

 

Nocleh a strava

Alba di Canazei - residence Ciampac ***
Val di Fassa se nachází v srdci Dolomit, mezi Albou, Canazei, Campitellem, Vigem, Pozzou di Fassa a Passem Costalunga (mezi mohutným masivem Gruppo del Sella a Marmoladou). Právě v této oblasti se odvíjí 120 km sjezdových tratí území Val di Fassa. Naše residence se nachází v Alba di Canazei. Je to ideální výchozí bod pro lyžařské výpravy, ale také na letní turistiku. Residence se nachází jen 50 m od zcela nové lanovky Alba - Col dei Rossi, která napojuje lyžaře na okruh Sella Rondy ! Stejně tak je 50 m od lanovky na opačnou stranu na vrchol Buffaure, odkud je možné lyžovat v méně známém a velmi kvalitním lyžařském středisku s výhledy na Gruppo di Sella. V residenci je omezený počet apartmánů pro 2-4 osoby a 4-5 osob. Apartmány jsou kompletně vybaveny, mají jednu nebo dvě ložnice se dvěma lůžky a společenskou místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro další 2 osoby. V apartmánech najdeme samozřejmě WC a koupelnu, ale také TV, balkon, WiFi připojení a lyžárnu. Za poplatek je možné využít garáž. Před residencí je parkoviště.

 

Doprava

Cestovat můžete naším mikrobusem pro 8 osob.
Nástupní místa: Ostrava, Olomouc, Brno...
Vlastní doprava je taky možná (kompenzace 1000 Kč/os.)

 

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 9.300 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 4.650 Kč

 

 

Příspěvek zahrnuje:

4x ubytování v plně obsazeném apartmánu (4, příp. 5 osob)
4x rozšířený skipas Dolomitisuperski !
pobytová taxa a povlečení
spotřeba energií, připojení k internetu WiFi
závěrečný úklid
služby organizátora
dobrou zábavu

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

stravu (vlastní nebo v místních restauracích)
komplexní pojištění léčebných výloh do zahraničí

 

Příplatky:

4 osoby na apartmánu pro 5: +700 Kč/osobu
3 osoby na apartmánu pro 4: +1400 Kč/osobu
2 osoby na apartmánu: +2700 Kč/osobu

 

Možné slevy:

Vlastní doprava (-1000 Kč)
dítě do 8,99 let (-3200Kč),
dítě 9-16 let (-1000 Kč),
senior nad 65 let (-350 Kč)

 

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10