Rozloučení s divokou vodou v Rakousku a Německu

nemecko

 

Rozloučení s divokou vodou v Rakousku a Německu 12. – 14. 10. 2018

Konec sezóny se neúprosně blíží a my chceme navštívit řeky pro nás vodácky nejkrásnější. V plánu máme navštívit řeky v Rakousku popř. Německu (přesný výběr řek bude záležet na jejich stavech před dnem konání akce). V plánu máme na víkendovou akci chceme vyrazit z Ostravska přes Olomouc, Brno v pátek po 16 hod. (předpoklad je i 1 auto z Prahy). Pouze po dohodě a schválení všemi účastníky je teoreticky možné prodloužení akce o jeden den (k víkendu buď pátek, nebo k víkendu pondělí).

 

Řeky

Ledovcová raftová řeka Inn se 100% jistotou vody

A dále řeky Lech, Ammer a Isar (výběr dle stavu vody) nebo řeka s vhodným stavem vody po cestě.

 

Náklady na akci:

Budou za dopravu, příspěvek na vybavení a kempy.

Náklady spojené s přípravou a průběhem akce neplánujeme.

 

Náklady na:

Dopravu: za pronájem dodávky (1.600 Kč/den/8 osob), plus PHM dle ujetých km, plus DZ rakousko, parkovné a pokuty, vše rozpočítaně v dodávce /8 osob.

Vybavení: (250 Kč/den/1 osobu), za místo na lodi s komplet vybavením tj. neoprén, bunda, helma, plovací vestu, loďák, záchranné prostředky, lékárníčka aj. (za výlov jsou poplatky stejné = 1 flaška RUMu)

Příspěvek na kempy: dle aktuál cen za osobu na místě (nebo budeme spát ala punk)

Případné pokuty, které nechceme a neplánujeme, nejsou v ceně akce, a jelikož se jedná o low-coast akci na přání, a jak je u nás zvykem, skládáme se na ni všichni.

Mějte prosím dostatek finanční hotovosti na místě v korunách nebo eurech (je to jedno...), ať vyřešíme platbu za akci na místě. Děkuji.

 

Akce se koná při minimálním přihlášeném počtu účastníků.

 

 

Obtížnost

WW II – III - vhodné pro začínající na divoké vodě i zkušenější vodáky

 

 

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Záloha účastníka u přihlášení:

1.000 Kč

Záloha dotovaného příspěvku 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:

500 Kč

 

  

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10