Kánoe na červnové narozeninové Moravici

IMGP5628

Kánoe na červnové narozeninové Moravici z Podhradí 8. – 10. 6. 2018

Akce narozeninový guláš pro všechny, u příležitosti oslav Petra Goldmanna

Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. Jarní splutí, kdy se pouští voda z přehrady Kružberk. Splutí je vhodné pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni si tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucí řeky na kánoi, pro začátečníky nebo rodiny s dětmi na raftu. Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (paddleboardy).
Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeka s krásným okolím relaxaci a příjemný odpočinek bez unavujících olejů.

Obtížnost

WW I – WW I+ - vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a skupiny

Pátek – sraz podvečer v kempu v Podhradí u Vítkova, grilování, táborák, kytara, volná zábava a pohoda. Hudební nástroje a jiné způsobovače zábavy vítány!
Sobota – splutí úseku Kružberk – Podhradí, opět gril, kytara a zábava dle libosti.
Neděle – splutí úseku Podhradí – Branka u Opavy, ukončení akce v odpoledních hodinách.

Vámi zajištěná. Nebo naše doprava za příspěvek 300 Kč (logistiku jednoduše nechte na nás a vy si jen užívejte).

Ubytování

Ubytováni budeme v kempu v Podhradí u Vítkova přímo na břehu řeky Moravice ve vašich stanech. V kempu je k dispozici vybavená kuchyňka. V blízkosti hospůdka s dobrou kuchyní. K dispozici bude i tradiční účastník našich akcí: gril, proto si nezapomeňte něco dobrého na něj.

Máte zde možnost předem si rezervovat za doplatek 4 místnou chatu, 5ti místný srub nebo 3, 4 a 5ti místný pokoj v kolibě (rezervace přímo v kempu na recepci na čísle: 731485665). Tuto informaci, že máte zajištěný přístřešek, nám prosím napište do poznámek u přihlášení.

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se při minimálním počtu přihlášených osob.

Tým Sportovního-klubu.cz :-)

Příspěvek účastníka u přihlášení: 990 Kč

Dětský zvýhodněný příspěvek 50% pro děti do 15. narozenin v doprovodu rodiče nebo jiného dospělého zástupce. Tj. pokud jsou mladší 15 let v den zahájení akce.

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:495 Kč

(Příspěvek účastníka pro splutí na jeden den bez dopravy: 700 Kč)

narozeninový guláš, kempovné ve vašich stanech, gril, místo na lodi, pádlo, vestu, helmu pro děti, poplatek za splutí, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a skvělou zábavu.

dopravu (lze zajistit za 300 Kč), vodácký set pro zimomřivé (neoprén a vodáckou bundu za 200 Kč), parkovné v kempu, rozdíl příspěvku v případě ubytování ve vámi předem zajištěné chatě, srubu nebo kolibě.

Další možnosti: Lze s námi vyrazit na lyže i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)