Rafting na letecké Bystřičce a Moravici z Kružberku

 
bystricka-2016
Previous Next Play Pause
1

Rafting na letecké Bystřičce a Moravici z Kružberku 25. – 27. 5. 2018

Letošní květnovou novinkou je dvojkombinace Bystřičky a Moravice. Je to z důvodů vypuštění přehrad u obou akcí ve stejném termínu, kde Bystřička poteče pouze v sobotu. Proto využijeme neděli v pokračování načaté zábavy na vodě na Moravici, v oblíbeném úseku z Kružberku, který se splouvá pro častý nedostatek vody v přehradách jen několikrát do roka.

Rafting na letecké Bystřičce

Letecký den v království jezů, tobogán, rodeo. Nejen takto lze popsat Bystřičku. Peřej na této řece nenajdete, zato různých jezů, splavů, stupňů, prahů atd. je na úseku necelých 6 km přes 20, nejvyšší z nich jsou vysoké 1,5 m a všechny jsou bezpečně sjízdné. Úsek lze splout za den při dobrých podmínkách několikrát!
Poplujeme zejména na raftech, tudíž je akce vhodná i pro vás, kdo nemáte zkušenosti s vodou a dále pro rodiny s dětmi, svezete se zkušeným kapitánem z našich řad. Vy, co už máte ledacos sjeto, máme další atrakci – splutí na Barace. Výživné, s dutiny proplachujícími válci, prověří koordinaci i těch nejzkušenějších posádek.

Rafting na Moravici z hráze Kružberk

Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. Jarní splutí, kdy se pouští voda z přehrady Kružberk. Splutí je vhodné pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni si tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucí řeky na plastové nebo nafukovací dvojmístné kánoi, pro začátečníky nebo rodiny s dětmi na raftu! Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (paddleboardy).
Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeka s krásným okolím relaxaci a příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů.

 

Program

Páteční přejezd na místo startu do Bystřičky, kempování na louce s posezením u kytary.

Sobotní sjezd Bystřičky (pokud budeme šikovní, zvládneme Bystřičku sjet 2 – 3x), odpolední přesun pod hráz Kružberk. Bivakování na volno pod hrází Kružberk. Způsobovače zábavy typu ohnivá voda, hudební nástroje, k posezení u kytary jsou vítány!

Nedělní sjezd Moravice v úseku Kružberk – Vítkov Podhradí (kemp), ukončení akce.

Návrat zpět na nástupní místa v podvečerních hodinách.

 

Obtížnost

Bystřička WW nespecikované
Moravice WW I – WW I+

 

Ubytováni

z pátku na sobotu kempování pod hrází Bystřička

ze soboty na neděli bivakování pod hrázi Kružberk

 

Doprava

vlastní doprava (možnost zajištění naší dopravy za příspěvek 300 Kč)

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.


Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení:990 

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 495 Kč

 (Příspěvek účastníka pro splutí na jeden den bez dopravy: 700 Kč)

 

Příspěvek zahrnuje:

kempování pod Bystřičkou, poplatek za splutí na Bystřičce a na Moravici, místo na lodi, pádlo, vestu, helmu, neoprén, vodáckou bundu, záchranné prostředky, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a samozřejmě skvělou zábavu s námi (kytaru bereme sebou)

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

Příspěvek nezahrnuje:

dopravu (lze zajistit za příspěvek 300 Kč), stravování a jiné útraty

 

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Chcete i vy dotované ceny? 

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

 

Zdá se vám cena vysoká?
Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

 

Připojte se do našeho týmu!
Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10