Splutí Divoké Orlice s přespáním v Muzeu Starých Strojů

 divoka orlice

Splutí Divoké Orlice s přespáním v Muzeu Starých Strojů 4. – 6. 5. 2018

Naše novinka: jarní splutí s přespáním na technicky zajímavém místě Muzea Starých Strojů. Organizovaný sjezd splutí Divoké Orlice při vypouštění přehrady. V průběhu vypouštění probíhají závody ČPV v době od 12 do 15 hodin. V plánu máme sjetí tratě v době od 9.00 do 12.00 a poté pokračování dále na Litický oblouk a Potštejn kde plavba končí.  

Ubytování máme zajištěno v Muzeu Starých Strojů v Žamberku. Spaní bude v kulturním sále Muzea na vašich karimatkách a spacácích. Samozřejmostí je komentovaná prohlídka muzea. V muzeu probíhalo natáčení TV pořadu Dovolená ve starých časech: Dovolená ve století páry, který půjde do televize na konci tohoto léta. V současnosti tam probíhá další natáčení pořadu Hříchy První republiky. Předpokládáme, že se akce zúčastní i několik aktérů a členů štábu natáčení, takže by mohlo být hezké povídání. Večer je možnost  večírku v Muzeu o patro níž pod sálem kde je k dispozici pípa a gril na terase s možností zajištění bečky či naloženého masa (domluvíme se před akcí).

 

Program

Páteční přejezd do Žamberka, posezení u kytary.

Sobotní sjezd Divoké Orlice a pokračování v započaté zábavě. Možnost prohlídky Muzea.

Nedělní sjezd Tiché Orlice, popř. jiné řeky dle stavu vody a kondice účastníků po předešlé večerní zábavě. Návrat zpět na nástupní místa ve večerních hodinách.

 

Obtížnost

WW I – WW II+ 

 

Ubytováni

v sále Muzea ve vašem spacáku

 

Doprava

námi zajištěná (po dohodě možnost vlastní dopravy)

 

Mohlo by vás zajímat

http://starestroje.cz/

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.


Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení:990 

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 495 Kč

 (Příspěvek účastníka pro splutí na jeden den bez dopravy: 500 Kč)

 

Příspěvek zahrnuje:

dopravu, nocování ve vašich spacácích, poplatek za splutí, místo na lodi, pádlo, vestu, helmu, neoprén, vodáckou bundu, záchranné prostředky, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, doprovod instruktora vodní turistiky a raftingu a samozřejmě skvělou zábavu (kytaru bereme sebou)

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

Příspěvek nezahrnuje:

poplatek za startovné (máme v plánu splutí před závody), stravování a drobné útraty

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Chcete i vy dotované ceny? 

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

 

Zdá se vám cena vysoká?
Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

 

Připojte se do našeho týmu!
Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10