Letní Francie na kánoích i pro začátečníky – Provence a relax u moře

francie

Letní Francie na kánoích i pro začátečníky – Provence a relax u moře 4. – 15. 7. 2018

Potřebujete jen 5 dní dovolené

Pro tuto vodáckou sezónu 2018 jsme si připravili to nejlepší, co nám může Francie nabídnout.

Pěkné řeky, panoramatické prostředí, možnost národního parku a odpočinek u moře i na cestě tam i zpět a opět hodně nezapomenutelných zážitků, jak již je na našich výpravách dobrým zvykem J

Delší cestu do Francie (a zpět) plánujeme rozseknout odpočinkem, pro vás i řidiče, a zpříjemnit jednoduchou vodou, horami nebo památkami.

Odjíždíme ve středu 4. 7. podvečer, následují 2 dny svátků, 2x víkendy a jen 5 dní vaší dovolené. Návrat v neděli 15. 7. v průběhu dne dle situace na cestách.

Po cestě do Francie odpočinek na jednoduché vodě, horami nebo památkami

Řeka Sorgue s nejsilnějším pramenem Francie

Řeka Gardon s římským akvaduktem Pont du Gard

Pobyt u moře s možností návštěvy národního parku s plameňáky, býky i polodivokými koňmi

Řeky Ardeche se skalním mostem Pont d΄Arc

Řeka Drôme

Po cestě z Francie odpočinek na jednoduché vodě, horami nebo památkami

Obtížnost

WW II – WW III+ vhodné pro znalé jízdy na vodě, začínající na divoké vodě a zkušené

akce není vhodná pro začátečníky

Bude doplněno

Bude doplněno

Bližší informace, příspěvek účastníka a další podrobnosti již brzy na našem klubovém webu a facebooku, dolaďujeme plán na místě, cestu a náklady.

Naplánujte si svou dovolenou s předstihem, rádi vás na naši výpravě do Francie uvidíme. Bude to super! J

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte volat Petru Goldmannovi tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se při minimálním počtu přihlášených osob.

Tým Sportovního-klubu.cz :-)

Příspěvek u přihlášení:bude upřesněno

Dotovaný příspěvek: 1/2 bude upřesněno Kč
(dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností)