Bulharské kříšťálové řeky

bulharske reky 
 

Bulharské kříšťálové řeky 20. 4. - 1. 5. 2018

Bulharské řeky jsou nádherné, čisté, vhodné pro nafukovačky. Z pramínků kolem silnice či ve městech se dá doplnit pitná voda, spaní na divoko je také bez problémů. Pokud budeme mít štěstí, narazíme i na místa s venkovním grilem. V obchodech seženeme výbornou místní zeleninu a sýry, kolem silnic pak med, koření či pálenku. Ceny jsou stejné jako u nás, platí se bulharským levem. Akce se dá propojit i s výletem do některého z národních parků, jež lákají svými nepřelidněnými horami k výletům.Naše trasa povede přes Bratislavu, Bělehrad do Sofie. 

 

Program

předpokládaný odjezd je v pátek v podvečerních hodinách

splutí řek Černý Iskar, Iskar, Marica, Černá Mesta, Čepínská řeka, Čepelárská řeka a Struma případně další řeky po cestě, vždy s ohledem na stav vody v řekách

 

relax na horách, návštěva významných míst, hradů, zámků, památek

 

Obtížnost

WW II – WW III+ vhodné pro znalé jízdy na vodě, začínající na divoké vodě a zkušené

akce není vhodná pro začátečníky

  

Doprava

námi zajištěná expedičním 5ti místným VW Transporterem, ve kterém budeme mít dostatečné pohodlí a místo pro transport vodáckého vybavení, osobních věcí, spaní a proviant na vaření

 

Ubytování

na volno v přírodě a v kempech

vždy s ohledem na místních a terénních možnostech 

 

Stravování

společně si budeme vařit, min. 1 – 2 teplé jídla denně (polévka, maso, zelenina), budou i palačinky

 

nakupovat budeme společné zásoby z místních zdrojů, ať si dosytnosti vychutnáme místní tradiční výrobky a speciality (zelenina, ovoce, sýry...)

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se při minimálním počtu přihlášených osob.

 

Těšíme se na vás! 
Tým Sportovního-klubu.cz :-)

 

Příspěvek u přihlášení:7500 Kč

Dotovaný příspěvek: 3750 Kč
(dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností)

Příspěvek zahrnuje:

dopravu s dálničním známkami, mýtným a poplatky, kempovné ve vašich stanech v případě kempů (jinak na volno), místo na lodi, pádlo, vestu, neoprén, vodáckou bundu, helmu, záchranné prostředky, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, logistiku, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu, plyn a kompletní vybavení na vaření a samozřejmě skvělou zábavu (kytaru bereme sebou)

 

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

pojištění, stravování (budeme nakupovat společné zásoby a nákladově se dělíme rovným dílem), drobné útraty a vstupy

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Chcete i vy dotované ceny? 

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

 

Zdá se vám cena vysoká?
Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

 

Připojte se do našeho týmu!
Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

 

Comments

loga partneri 2017 10