Druhý ples spolku Sportovní-klub.cz

ples 2018
 
Druhý ples spolku Sportovní-klub.cz

Srdečně zveme všechny příznivce, kamarády a veřejnost na 2. ples spolku Sportovní-klub.cz.

Loňským vydařeným našim prvním plesem jsme rádi zahájili tradici společného setkávání a dobré zábavy. Kvalitu letošního plesu chceme dále zlepšovat, a proto jsme nově zvolili reprezentační sál obecního úřadu v Horních Bludovicích.

Tyto akce chceme vždy obohatit něčím navíc a to v podobě tradice zvěřinové speciality. Pro letošní ples máme jelena, ze kterého náš šéfkuchař připraví lákavou specialitu která je v ceně vstupného.

V průběhu večera bude i možnost dokoupení zvěřinového guláše a jednohubek. Na pohoštění jsme zvolili založení stolů minerálními vodami, domácími zákusky a kávy. Samozřejmostí bude dobře zásobený bar s čepovaným pivem. K poslechu i tanci zahraje skupina Spectrum. Opět bude bohatá tombola a kulturní zpestření? Nechte se překvapit.

 

Kde:

Sobota 24. 2. 2018 od 19 hod. reprezentační sál obecní úřad Horní Bludovice č. p. 434 - odkaz na mapu

Speciality šéfkuchaře ze zvěřiny – tentokrát z jelena

K poslechu i tanci zahraje skupina Spectrum

Kulturní zpestření a bohatá tombola

 

Důležité:

Účast na plese pouze ve společenském oděvu. Vstup na ples jen pro řádně přihlášené. Zákaz vstupu cizím osobám. Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s.

Počet míst je omezený, proto doporučujeme přihlášení příliš neodkládat.

Chcete-li nabídnout cenu do naší tomboly, dopředu nás prosím kontaktujte.

I my rádi přispějeme naší cenou sportovní akce nebo kurzu do tomboly jiných plesů!

 

 

Těšíme se na vás! 
Tým Sportovního-klubu.cz :-)

 

Příspěvek u přihlášení: 350 Kč


Příspěvek zahrnuje:

• teplá večeře - specialita z jelena
• založení stolů - minerální vody
• domácí zákusek a kávu
• živá muzika
• kulturní zpestření
• bohatá tombola
• organizační zabezpečení a dobrá zábava

 

 

  

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Chcete i vy dotované ceny? 

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

 

Zdá se vám cena vysoká?
Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

 

Připojte se do našeho týmu!
Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

 (údaje pro platbu příspěvku naleznete v přihlašovacím formuláři)

Comments

loga partneri 2017 10