Jednodenní lyžování Stuhleck

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Jednodenní lyžování Stuhleck - Lyžování a snowboarding v Semmeringu 31. 3. 2018

Užijte si s námi lyžařskou sezónu. Stuhleck patří mezi největší a nejmodernější lyžařské areály. Nabídne Vám dlouhé sjezdovky s příjemným sklonem. Najdete zde čtyři rychlé sedačkové lanovky, šest lyžařských vleků a 24 kilometrů sjezdových tratí modré i červené. Je zde také park pro snowboardéry nebo lyžaře, kteří uznávají volný styl.

Lyžařský areál Stuhleck je se svou nadmořskou výškou a polohou v předhůří Alp dokonalým lákadlem moravských lyžařů. Nabízí dvě velmi moderní 6-ti sedačkové lanovky, dvě 4-sedačkové lanovky, 6 vleků. Celkem zde najdeme 24 km sjezdovek střední a snadné obtížnosti. Středisko je ideální pro výuku lyžování i těch nejmenších lyžařů.

Vyzkoušet si můžete také měřený rychlostní úsek, sáňkařskou dráhu, noční sjezdovku nebo klasické lyžování (běžky).

Na závěr dne si můžete na počítači zobrazit průběh Vašeho lyžování díky systému Skiline.

3:00 odjezd Ostrava
5:30 odjezd Brno
9:30 stojíme na svahu u prvního vleku
16:30 konec lyžování
22:00 příjezd orientačně Ostrava

Časy jsou orientační a jejich definitivní podoba bude záviset na počtu osob a jednotlivých nástupních místech. Přesné informace obdržíte týden před odjezdem v pokynech na cestu.

Změna programu je vyhrazena podle aktuálních sněhových a lavinových podmínek a předpovědi počasí. Den předem vždy vše důkladně probereme na chatě nad mapou.

Nocleh a strava

Jedná se o jednodenní akci bez ubytování.

Jezdíme kvalitním autobusem s WC, klimatizací, barem, TV-videem. Nástupní místo Ostrava.

Důležité informace

Ceny skipasů naleznete zde: http://www.stuhleck.com/html/SK/tickets.asp?pass=x
Cenu skipasů vybíráme cestou v autobuse v EURech za skupinové ceny. Po příjezdu pak obdržíte svůj skipas od průvodce. Nemusíte se o nic starat.

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se při minimálním počtu přihlášených osob.

Tým Sportovního-klubu.cz :-)

Příspěvek u přihlášení: Dospělá osoba: 990,- Kč Dítě do 9,99 let: 790,- Kč

Dotovaný příspěvek pro dospělou osobu: 495,- Kč
(dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností)