Prožitkový kurz první pomoci, zaměření na autonehody

IMGP5944
IMGP5981
IMGP6000
IMGP6003
IMGP6012
IMGP5905
IMGP5907
IMGP5916
IMGP5936
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Prožitkový kurz první pomoci, zaměření na autonehody 27. 6. 2018, 16:00 – 20:00h

„Umět poskytnout první pomoc není znalost, ale dovednost. Naučte se pomáhat rukama!“

Zveme vás na prožitkový kurz první pomoci pro veřejnost. Vysoce prožitkově a prakticky zaměřený kurz. Skupina max. 12 účastníků. Nácviky budou pro svou reálnost probíhat uvnitř i venku, za každého počasí.

AUTONEHODA = kurz zaměřený na:

• Opakování jednotného postupu pro řešení všech zdravotních událostí (Tři kroky)
• Opakování přístupu k člověku v bezvědomí, uvolnění dýchacích cest
• Zaměření na úrazové stavy u autonehod, řešení autonehody.
• Nástavbová témata: poraněná páteř, vnitřní zranění, masivní krvácení aj.
• Vyvrácení mýtů např. že stabilizovaná poloha je nejlepší a všechno řeší?
• Vše co vás zajímá např. která strana termofólie hřeje a která chladí? 
• Praxe - čím zásadnější dovednost, tím více jí budeme procvičovat
• Simulace - nejen v tratolišti krve si zažijete na vlastní kůži roli zachránce i zraněného
• Prostor pro vaše otázky – cokoli vás zajímá z první pomoci

Kurz je určen pro všechny, kteří si chtějí zažít to nejdůležitější z první pomoci. Naučíte se poskytovat první pomoc, kdy pouhé čekání na sanitku není řešením. Jde o kurz prožitkový a vysoce praktický – více než polovinu času kurzu tvoří nácviky a simulace s kvalitní zpětnou vazbou.

Všichni účastníci kurzu dostanou osvědčení o absolvování kurzu první pomoci.

Frýdek-Místek, Bahna (loděnice), přesné místo s GPS zašleme v týdnu před akcí

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se koná při minimálním počtu přihlášených osob. Účastníci berou na vědomí, že se akce účastní na vlastní nebezpečí. Instruktor může definitivně rozhodnout o změně programu akce.

Tým Sportovního-klubu.cz

Příspěvek u přihlášení: 490 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 245 Kč

lektora, zdravotnický spotřební materiál na nácviky a simulace (obvazy, alufolie, rukavice atd.), káva, čaj a pronájem výukových prostor.

nic, co není vysloveně uvedeno.

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.