Isel, Lieser, Möll říjnová trojkombinace - divoká voda v Alpách

Isel Lieser Möll

Isel, Lieser, Möll

říjnová trojkombinace - divoká voda v Alpách

3. – 6. 10. 2019

 
Ledovcové řeky pro pokročilé dávají záruku dostatku vody. Tentokrát se zaměříme na řeky oblasti Villachu: Lieser, Isel, Möll (nebo Gail). O všem rozhodne stav vody v řece. Pohodové splutí na Mollu nebo Gailu vystřídá technické splutí na Lieseru nebo ledovcová klasika na Iselu. K tomu je možnost turistiky nebo Via Ferrat, které se necházejí nedaleko kempu. Chladným nikoho nenechá ani krásná příroda v okolí řek, je se na co se těšit!

Program:

Čtvrtek: odjezd v podvečerních hodinách

Pátek: rozdělení vodáckého vybavení, instruktáž techniky jízdy na divoké vodě, záchrany a první pomoci, praktický nácvik záchrany házečkou.
Lieser: technická a moc pěkná řeka

Sobota: Moll nebo Gail – dle stavu vody

Neděle: Isel – klasická ledovcová řeka, sehranější posádky sjedou i vršek

Dle stavu vody může dojít ke změně pořadí a typu řek jednotlivých dní.

Ubytování
Přespíme na tábořišti a v dobře vybaveném českém kempu u obce Villach, je zde velmi slušné zázemí: WC, sprchy, bar.

Obtížnost
WW II – IV

Příspěvek účastníka u přihlášení:

3.990 Kč

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností:

1.995 Kč

 

Přihlásit se můžete zde: https://forms.gle/8zHhqwynzshR4HUq7

 

Příspěvek zahrnuje:

doprava, kempování ve vašem stanu (min. 2 osoby na stan), místo na lodi, pádlo, vestu, helmu, neopren, vodáckou bundu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a skvělou zábavu.

Příspěvek nezahrnuje:

pojištění, stravu a nic co není vysloveně uvedeno

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám. Děkujeme.

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Benefit plus logo

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete více výhod? Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší společnosti. Rádi vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s našim spolkem. Podaří-li se spolupráci realizovat, vyberte si libovolnou akci dle dohody pro vás jako pozornost.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro více informací, individuální požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

 

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10