Moravice s přespáním na zřícenině Vikštejn

IMGP5587
IMGP5592
IMGP5602
IMGP5608
IMGP5622
IMGP5625
IMGP5628

Moravice s přespáním na zřícenině Vikštejn 27. – 29. 7. 2018

Tradiční letní splutí s bivakováním na výjimečném místě – na zřícenině Vikštejn. Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. Splutí, kdy se pouští voda z vyrovnávací nádrže Podhradí. Splutí je vhodné i pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni si tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucí řeky na plastové dvojmístné kánoi. Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (paddleboardy).

Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeka s krásným okolím relaxaci a příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů.

K dispozici bude i tradiční účastník našich akcí: gril, proto si nezapomeňte něco dobrého na něj!

Pá – Sraz na zřícenině Vikštejn, grilování, táborák, kytara, volná zábava, pohoda. Hudební nástroje a jiné způsobovače zábavy vítány!
So – Splutí úseku Podhradí – Branka u Opavy, opět gril, kytara a zábava dle libosti.
Ne – Splutí úseku Podhradí – Branka u Opavy, ukončení akce v odpoledních hodinách.

Obtížnost

WW I – WW I+ vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a skupinové akce

Ubytováni

Nocovat budeme na volno na zřícenině Vikštejn. Je zde možnost postavení stanů nebo pod širákem. Kdo se bude bát hradních bytostí, může přespat v kempu Vítkov – Podhradí, nebo si zajistit v kempu chatu rezervaci na recepci na čísle: 731485665.

Tým Sportovního-klubu.cz :-)

Příspěvek účastníka u přihlášení: 690 Kč

Dětský zvýhodněný příspěvek 50% pro děti do 15. narozenin v doprovodu rodiče nebo jiného dospělého zástupce. Tj. pokud jsou děti mladší 15 let v den zahájení akce.

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 345 Kč

(Příspěvek účastníka pro splutí na jeden den bez dopravy: 500 Kč)

gril, místo na lodi, pádlo, vestu, helmu pro děti, poplatek za splutí, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, svoz suchých věcí do cíle plavby, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a skvělou zábavu.

dopravu (lze zajistit za 300 Kč), vodácký set pro zimomřivé (neoprén a vodáckou bundu za 200 Kč), případné vaše kempování v kempu.
Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)