Prázdninová Vltava s desaterem hradů a zámků

0
1
2
3
4
5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
 

Prázdninová Vltava s desaterem hradů a zámků 30. 7. – 3. 8. 2018

Tato nejdelší řeka na území České republiky v části pod přehradami Lipno I a II představuje klasiku pro vícedenní vodácké výpravy. Příjemně tekoucí voda s hravými peřejkami, vyhlášenými splavnými jezy a krásným okolím chytne každého. Zkušené, peřejemi mnoha řek ošlehané zadáky se svými háčky, nebo koupele nebojících se nováčků na plastových kánoích (našimi instruktory vždy zajištěné) i rodiče s dětmi preferujících pohodlí a stabilitu nafukovacích lodí. Výhledy na hrad Rožmberk či plavba Českým Krumlovem jsou pak třešničkou na celém tomto dortu.
Na Vltavě je spousta možností zábavy i na souši. Na své si přijdou milovníci kultury - každý večer budeme spát poblíž historických památek: Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, Zlatá Koruna…, gastronomie: vyhlášené palačinky pod zámeckými schody v Krumlově, vyznávače odpočinku u grilu, který bereme s sebou, ohně a jiných zdrojů tepla :-) i sportu (kempy nabízí mnoho možností)… Pro větší zábavu vezmeme opět SUPa (stand-up-paddle board). Zadaří-li se jako vloni, uděláme hromadný sběr hřibů a v kempu pořádnou smaženici!

 

Program

pondělí: Odjezd v dopoledních hodinách z nástupních míst Havířov, OV nebo FM a dále směr Brno a Vyšší Brod. Postavení stanů a uvítací párty.
úterý: Dopoledne zaučení nováčků, technika jízdy na vodě, záchrana a poskytnutí první pomoci. Poté splutí úseku z Vyššího Brodu do Rožmberku (15 km)
Hrad Rožmberk v cíli se nachází do 10 min chůze pro možnost večerní prohlídky teras.
středa: Úsek Rožmberk – Nové Spolí v Českém Krumlově (17 km).
Horolezení na Barevné skále v Českém Krumlově pod dohledem instruktora horolezení.
Historické centrum, hrad a zámek se nachází do 15 min chůze od kempu.
čtvrtek: Nové Spolí – Dívčí kámen – novinka (24 km), možnost prohlídky zříceniny hradu Dívčí Kámen (monumentální romantická zřícenina rozprostřená na vysoké skále v překrásné přírodě nad soutokem Křemžského potoka a řeky Vltavy) nebo Nové Spolí – Zlatá Koruna s prohlídkou kláštera.
pátek: Dívčí kámen – Boršov (9 km) nebo Zlatá Koruna – Boršov. Ukončení plavby, společné foto. Po splutí společně sbalíme vybavení a po občerstvení návrat zpět. Návrat ve večerních hodinách v cca 21hod.

 

Obtížnost

WW I - akce vhodná i pro rodiny s dětmi, nezkušené na vodě a začátečníky, které vše naučíme, k dispozici jsou plastové kánoe (pouze pro rodiny s dětmi nafukovací kánoe). Pro větší zábavu opět bereme i SUPy (stand-up-paddle boardy)

 

Ubytováni

Spát budeme v kempech (Vyšší Brod, Rožmberk, Český Krumlov, a Dívčí Kámen nebo Zlatá Koruna), nezapomeňte si proto stany (cena zahrnuje min. 2 osoby na stan). Kempy jsou standardně vybaveny, restaurace i obchody se nachází přímo v kempu i v rozumné docházkové vzdálenosti, stejně tak i historické památky.

 

Doprava

Doprava je v příspěvku za akci z tradičních nástupních míst, kterými jsou: Havířov a Frýdek Místek, popř. dle předchozí domluvy z Ostravy či kdekoliv po cestě směr Brno a Pelhřimov (záleží na počtu zájemců z jednoho místa). Bude-li dostatek účastníků, pojedeme autobusem. Při menším počtu – 9ti místnými dodávkami.
Odjezd z nástupních míst plánujeme v dopoledních hodinách, přesný čas a místo bude upřesněno v podrobných propozicích, které vám zašleme v týdnu před akcí.
Návrat zpět na nástupní místa přibližně v cca 21:00h. Čas je pouze orientační, může se měnit oběma směry v závislosti na včasném odjezdu a dopravních podmínkách.

Přejete-li si přijet vlastní dopravou, neváhejte se ozvat, na podmínkách se lze domluvit.
Tuto možnost ale vzhledem putovnímu charakteru akce a tím spojeným převozům aut nedoporučujeme, využijete-li však tuto možnost, počítejte prosím se zapojením i vašeho auta do přejezdů tak, abychom svezli stany, spacáky do dalšího kempu a na vodě jeli nalehko.

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se koná při minimálním počtu přihlášených osob. Účastníci berou na vědomí, že se akce účastní na vlastní nebezpečí. Instruktor může definitivně rozhodnout o změně programu akce.

 

Těšíme se na vás!
Tým Sportovního-klubu.cz

 

Příspěvek účastníka u přihlášení: 2.990 Kč

Dětský zvýhodněný příspěvek 50% pro děti do 15. narozenin v doprovodu rodiče nebo jiného dospělého zástupce. Tj. pokud jsou děti mladší 15 let v den zahájení akce.

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 1.495 Kč

 

Příspěvek účastníka zahrnuje:

dopravu z uvedených nástupních míst s přejezdy, místo na lodi, pádlo, vestu, u dětí helma, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu, kempovné (ubytování ve vašich stanech – min. 2 osoby na stan), gril a hlavně - dobrou zábavu!

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek účastníka nezahrnuje:

neoprén a vodáckou bundu (možnost půjčení kompletu za 250 Kč na celou akci), stravu a dále nic co není vysloveně uvedeno.

 

Další možnosti:

Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

benefit plus logo 2018 male

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

 

Chcete i vy dotované ceny?

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma.

 

Zdá se vám cena vysoká?

Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme.

 

Připojte se do našeho týmu!

Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě. 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Děkujeme za Váš zájem. Před přihlášením si prosím ověřte volnou kapacitu akce u Petra Goldmanna pouze telefonicky na tel. 724480632

Comments

loga partneri 2017 10