Víkendová Vltava přes dva hrady a zámky

0
1
2
3
4
5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
 

Víkendová Vltava přes dva hrady a zámky 18. – 20. 5. 2018 

Jedna z nejkrásnějších řek naší republiky, protkaná hrady, zámky a kláštery. My si Vltavu splujeme v její nejkrásnějším úseku: Rožmberk – Český Krumlov – Zlatá Koruna. A to především v termínu, kdy budeme na řece téměř sami. Příroda v rozpuku, dostatek vody a skvělá parta lidí!

 

Odjezd z Ostravska v pátek (čas dle domluvy účastníků).

Cesta – Havířov – Ostrava – Olomouc – Brno – České Budějovice – Rožmberk.

 

Program

Páteční přejezd do Českých Budějovic nebo Rožmberku s večerní prohlídkou teras hradu a grilováním u kytary.

Sobota: pro zájemce prohlídka hradu Rožmberk a splutí úseku Rožmberk – Český Krumlov (kemp Nové Spolí), večerní prohlídka teras hradu a zámku v Českém Krumlově, večeře pod hradem na terase Vltavy.

Neděle: pro zájemce prohlídka hradu a zámku v Českém Krumlově, ranní snídaně v palačinkárně pod hradem, splutí nejlepšího úseku celého toku: Český Krumlov – Zlatá Koruna. Pojedeme bezpečnými jezy pod hradem a zámkem, užijeme si pěknou přírodu, ticho a klid.

Následuje odjezd zpět na Ostravsko. Návrat v nočních hodinách.

 

Obtížnost

WW I – WW II- vhodné začátečníky, rodiny s dětmi a nezkušené, ale i pro zkušené matadóry

pojedeme na lodích dle domluvy (plastové nebo nafukovací kánoe nebo rafty vhodné pro rodiny s malými dětmi), pro zimomřivé možnost zajištění kompletu (neoprén a voděodolná bunda) za příspěvek 200 Kč

 

Ubytováni

ve vašich stanech v kempech (po dohodě možnost zajištění chatek)

 

Doprava

námi zajištěná (po dohodě v případě skupiny nebo rodiny možnost vlastní dopravy)

 

Těšíme se na vás! 
Tým Sportovního-klubu.cz :-)

 

Příspěvek účastníka u přihlášení:1900 

Dětský zvýhodněný příspěvek 50% pro děti do 15. narozenin v doprovodu rodiče nebo jiného dospělého zástupce. Tj. pokud jsou mladší 15 let v den zahájení akce.

Dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance spolupracujících společností: 950 Kč

 

Příspěvek zahrnuje:

dopravu, kempovné ve vašich stanech, místo na lodi, pádlo, vestu, helmu (pro děti), záchranné prostředky, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy, logistiku, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a samozřejmě skvělou zábavu (kytaru bereme sebou)

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

Příspěvek nezahrnuje:

stravování, vstupné a drobné útraty

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Chcete i vy dotované ceny? 

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

 

Zdá se vám cena vysoká?
Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

 

Připojte se do našeho týmu!
Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10