Kurz vodní záchrany v Českých Budějovicích

kurz vodni zachrany
 

Kurz vodní záchrany v Českých Budějovicích 18. – 20. 5. 2018

 Určeno pro zkušené vodáky, vedoucí vodáckých akcí, profesionální i dobrovolné záchranáře (hasiče, policisty, vojáky, záchranáře ČČK apod.). Podmínkou účasti je: znalost jízdy na lodi a její bezpečné ovládání. Co se naučíte: překonávání vodních překážek (jezy), práce s házečkou (na suchu i ve vodě), bezpečný pohyb v rychle tekoucí vodě, různé typy záchrany na divoké vodě (kanál), součinnost při zachraňování. Základy první pomoci. Součástí výcviku je: teoretická výuka, praktická cvičení.

 

Místo

horní tok řeky Vltavy (Českokrumlovsko), kanál v Českých Budějovicích

 

Program

Odjezd z Ostravska v pátek (čas dle domluvy účastníků).

Cesta – Havířov – Ostrava – Olomouc – Brno – České Budějovice (na akci můžeme vzít kohokoliv po cestě).

 

Organizátorem kurzu je Rescue Academy – akademie vodní záchrany

Více informací u Petra Goldmanna, tel. 724480632

 

 

Těšíme se na vás! 
Tým Sportovního-klubu.cz :-)

 

Záloha příspěvku účastníka:1000 

Záloha příspěvku dotovaného zaměstnance: 500 Kč
(dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností)

Příspěvek/osoba: dohodou (záleží na počtu účastníků, typu dopravy a ubytování). V příspěvku je instruktáž, doprava, vybavení – lodě, záchranná vesta, přilba, házecí pytlíky, lana, karabiny a další pomůcky.

Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti, mládež a postižené osoby formou podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Znáte organizaci, kterou máme podpořit? Napište nám!

 

Příspěvek nezahrnuje:

Stravování a drobné útraty

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Chcete i vy dotované ceny? 

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

 

Zdá se vám cena vysoká?
Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

 

Připojte se do našeho týmu!
Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

Comments

loga partneri 2017 10