Bulharské kříšťálové řeky

bulharske reky

Bulharské kříšťálové řeky 20. 4. - 1. 5. 2018

Bulharské řeky jsou nádherné, čisté, vhodné pro nafukovačky. Z pramínků kolem silnice či ve městech se dá doplnit pitná voda, spaní na divoko je také bez problémů. Pokud budeme mít štěstí, narazíme i na místa s venkovním grilem. V obchodech seženeme výbornou místní zeleninu a sýry, kolem silnic pak med, koření či pálenku. Ceny jsou stejné jako u nás, platí se bulharským levem. Akce se dá propojit i s výletem do některého z národních parků, jež lákají svými nepřelidněnými horami k výletům.Naše trasa povede přes Bratislavu, Bělehrad do Sofie.

předpokládaný odjezd je v pátek v podvečerních hodinách

splutí řek Černý Iskar, Iskar, Marica, Černá Mesta, Čepínská řeka, Čepelárská řeka a Struma případně další řeky po cestě, vždy s ohledem na stav vody v řekách

relax na horách, návštěva významných míst, hradů, zámků, památek

Obtížnost

WW II – WW III+ vhodné pro znalé jízdy na vodě, začínající na divoké vodě a zkušené

akce není vhodná pro začátečníky

námi zajištěná expedičním 5ti místným VW Transporterem, ve kterém budeme mít dostatečné pohodlí a místo pro transport vodáckého vybavení, osobních věcí, spaní a proviant na vaření

na volno v přírodě a v kempech

vždy s ohledem na místních a terénních možnostech

Stravování

společně si budeme vařit, min. 1 – 2 teplé jídla denně (polévka, maso, zelenina), budou i palačinky

nakupovat budeme společné zásoby z místních zdrojů, ať si dosytnosti vychutnáme místní tradiční výrobky a speciality (zelenina, ovoce, sýry...)

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se při minimálním počtu přihlášených osob.

Tým Sportovního-klubu.cz :-)

Příspěvek u přihlášení:7500 Kč

Dotovaný příspěvek: 3750 Kč
(dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností)