IMGP8629

Prožitkový kurz první pomoci v Havířově

Celodenní kurz s praktickým nácvikem nejzávažnějších života ohrožujících stavů

sobota 8. 2. 2020, 8:00 – 16:00h

„Umět poskytnout první pomoc není znalost, ale dovednost“

„Naučte se pomáhat rukama“

ples_v1

Tradiční IV. ples spolku Sportovní-klub.cz

Oslavíme společně 10. výročí založení našeho klubu!!!

Sobota 22. 2. 2020, reprezentační sál OÚ Horní Bludovice

FIN_077

Expedice na severní polární kruh za krásou POLÁRNÍ ZÁŘE
Termín: 2. – 13. 4. 2020

(odjezd čtvrtek odpoledne – návrat velikonoční pondělí dopoledne)

Fyzicky NENÁROČNÁ EXPEDICE s rozšířeným programem nejen pro romantiky napříč severskými zeměmi: Litva/ Hora křížů – Lotyšsko/ Riga (UNESCO) – Estonsko/ Tallinn, Finsko/ Helsinky, a dva národní parky severního polárního kruhu.

Odemykání Moravice a splutí řeky Opavy

29. - 31. 5. 2020

ZAHAJUJEME VODÁCKOU SEZONU 2020!
Vodáci, kamarádi a přátelé! Je to tady! Jedeme na vodu!

Akce vhodná pro rodiny s dětmi, začátečníky i zkušené. Příjemný odpočinek a vytržení z šedi obyčejů života. Moravici lze nazvat řekou učitelkou. Pěkně teče, je nezáludná. Jednoduché peřejky prověří čerstvě nabyté zkušenosti. V neděli splujeme řeku Opavu. Obě řeky jsou vhodné pro začínající vodáky a rodiny s dětmi. Všichni tak mají ideální možnost vyzkoušet splutí tekoucích řek na kánoi nebo kajaku. Pro větší požitek z jízdy máme v nabídce i SUPy (stand-up-paddleboardy). Pro ty vodáky, kteří už mají ledacos sjeto, nabízí řeky s krásným okolím příjemný jarní odpočinek bez unavujících olejů.

Obtížnost: WW I – WW I+ (vhodné i pro méně zkušené, začátečníky, rodiny s dětmi a party kamarádů).

Ubytování: Tábořit budeme na zřícenině Vikštejn ve vašich stanech. Uděláme si táborák, zazpíváme si, opečeme něco dobrého na grilu (proto nezapomeňte něco dobrého na gril). (Pokud by někdo chtěl nocovat s WC, sprchami a občerstvením, může využít nedaleký kemp ve Vítkově Podhradí na své náklady, bude-li otevřený).

Doprava: Vámi zajištěná. Můžete využít naší dopravu za příspěvek 290 Kč (logistiku jednoduše nechte na nás a vy si jen užívejte).