Francie - Pra Loup

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Francie - Pra Loup - Levné březnové lyžování na sluníčku 16. 3. - 25. 3. 2018

Vítejte v ráji jižních Alp. Až 300 slunečních dní v roce a přesto dostatek sněhu. To je francouzské středisko Pra Loup. Lyžování až do výšky 2600 m n.m. Dokonalý systém umělého zasněžování a úctyhodný počet nejžádanějších širokých červených a modrých sjezdovek. Vše doplňuje bobová dráha a několik přírodních boardercrossových tratí. Ráj lyžařů za super cenu. Po příjezdu nás čeká "dívčí víkend", kdy budou na svahu samé krásné holky :-)

Středisko Pra Loup / Val d´Allos nabízí krásných 180 km sjezdovek a dva snowboardové parky. V tomto rodinném středisku najdete úžasně široké a dlouhé modré a červené sjezdovky vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Konkrétně je to 10 km černých sjezdovek, 70 km červených sjezdovek, 75 km modrých sjezdovek a 25 km zelených sjezdovek pro úplné začátečníky. Nadmořská výška střediska je 1500 - 2600 m s bohatým umělým zasněžováním v nižších partiích. Celkem je zde 51 moderních lanovek a vleků. Lyžařská oblast Pra Loup a Val d´Alloz dohromady se nazývají Espace Lumiere.

Program

Pátek 16.3. odjezd v odpoledních hodinách z nástupních míst
Sobota 17.3. příjezd do střediska, cestou nákupy ve fr. obchodě, ubytování, distribuce skipasů
Neděle 18.3. první den lyžování
Pondělí 19.3. druhý den lyžování, oslava Josefa
Úterý 20.3. třetí den lyžování
Středa 21.3. čtvrtý den lyžování
Čtvrtek 22.3. pátý den lyžování
Pátek 23.3. šestý den lyžování
Sobota 24.3. vyklizení apartmánů, dopolední odjezd bez čekání na bus
Neděle 25.3. příjezd v dopoledních hodinách do nástupních míst

 

Nocleh a strava

Ubytování je zajištěno v rezidencích Pra Loup 1500. Tato čtvrť je se střediskem spojena kabinovou lanovkou Molanes. Ubytování je možné ve studiích pro 4 osoby, v apartmánech pro 6 nebo pro 8 osob. Nejvýhodnější je varianta apartmánu pro 6 osob. Apartmány i studia mají vždy jednu oddělenou ložnici, další lůžka vzniknou rozložením gauče v obývací místnosti. Kuchyňský kout je připraven pro nenáročné vaření včetně nádobí. Každý apartmán i studio je vybaven koupelnou a WC.


Doprava

Doprava je zajištěna pohodlným autobusem s WC, klimatizací, barem, TV-Videem. Autobus s námi zůstává ve středisku, což zamezuje zbytečnému čekání na příjezdu autobusu poslední den pobytu.
Nástupní místo Ostrava, Olomouc, Vyškov, Kroměříž, Brno,Praha, Plzeň. Další nástupní místa jsou možná po předchozí dohodě.

 

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami Sportovního-klubu.cz, z.s. Akce se při minimálním počtu přihlášených osob.

 

Těšíme se na vás! 
Tým Sportovního-klubu.cz :-)

 

Příspěvek u přihlášení: 9.300 Kč

Dotovaný příspěvek: 4.650 Kč
(dotovaný příspěvek 50% pro zaměstnance a agenturní pracovníky spolupracujících společností)

Příspěvek zahrnuje:
• dopravu autobusem
• 7x ubytování v apartmánu pro 6 osob (plně obsazený)
• 6x skipas Pra Loup
• pobytová taxa, poplatky
• dobrou zábavu

 

Zvýhodnění:
• stravování - můžeme Vám nabídnout naše skvělé zavařené maso
• skipas pro mládež 5-16,99 let: -400,- Kč
• skipas pro seniory nad 60 let: -400,- Kč
• lyžaři s křestním jménem Josef: -500,- Kč


Zvýhodnění nelze sčítat. Vybereme Vám to nejvýhodnější zvýhodnění.

 

Další možnosti: Lze s námi vyrazit na lyže i přes cafeterii Benefit plus program:

Výsledek obrázku pro benefit plus

Chcete i vy dotované ceny? 

Nechte nám vzkaz s uvedením kontaktní osoby ve vaší firmě. Vašemu zaměstnavateli nabídneme spolupráci s naší neziskovou organizací a Vy od nás dostanete bonus za doporučení ve formě akce zdarma :-)

 

Zdá se vám cena vysoká?
Srovnejte ceny s jinými sdruženími v regionu! Najdete-li při stejném rozsahu námi nabízených služeb původní cenu lepší, cenu dorovnáme a jako dárek od nás dostanete láhev kvalitního vína. Za výhodnými cenami si stojíme :o)

 

Připojte se do našeho týmu!
Možností je hodně, od drobných pomocných prací, zpracování videí, až po plánování a organizace akcí. Aktuálně hledáme: instruktory, figuranty zážitkových kurzů první pomoci, kronikáře, pomoc pro nakládku a vykládku lodí a další. Vaši snahu oceníme individuálně dohodnutou slevou až 100% z ceny akce, příspěvky na školení a doškolovací kurzy, příspěvky na vybavení a skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě :o)

 

Kontaktní osoba pro přihlášení, více informací, individuální požadavky nebo nabídku spolupráce:

Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420724480632

 

Přihlásit se můžete zde: odkaz na formulář

 

Comments

loga partneri 2017 10