8.8 - 14.8. 2022 Prázdninové chorvatské řeky s koupáním v moři „po stopách Vinnetou náčelníka Apačů“

Prázdninové chorvatské řeky s koupáním v moři „po stopách Vinnetou náčelníka Apačů“
Skvělé 3 řeky a 3 dny odpočinek u moře se spoustou zábavy

Akce pro rodiny s dětmi, začátečníky i zkušenéMOŽNOST NAŠI ZAJIŠTĚNÉ DOPRAVY POHODLNÝMI 9 MÍST. DODÁVKAMI
(nástupní místa Těrlicko, Havířov, Ostrava, Olomouc, Brno, Mikulov a kdekoliv po cestě dle domluvy)
NEBO
možnost VLASTNÍ DOPRAVY
odečet vlastní dopravy -1.000 Kč
(vhodné kdo si chtějí pobyt u moře prodloužit nebo proložit jinými plány)
 
Dotazy volejte KDYKOLIV:
Líba tel. 776237933
nebo
Petr tel. 724480632
Rádi se s vámi pobavíme a dotazy vysvětlíme a poradíme :-)
 
 
 
Dotazy volejte KDYKOLIV:
Líba tel. 776237933
nebo
Petr tel. 724480632
Rádi se s vámi pobavíme a dotazy vysvětlíme a poradíme :-)

 

Nejúspěšnější akce našeho klubu je opět zde! Aktivně strávená dovolená na řekách i moři. Odjíždíme v sobotu odpoledne, návrat následující neděli v dopoledních hodinách. Letos si zopakujeme tuto krásnou, sluncem zalitou, rakijí a výborným jídlem v místních hospůdkách vonící zemi.

Čekají nás tři krasové řeky v čele se slavnou Rio Pecos (Zrmanja), kde svůj pádlerský um na děravé kánoi předváděl Old Shatterhand či na voru náčelník Apačů Vinnetou. My budeme splouvat také na kánoi s dírou, a to konkrétně na vylévací Barace.

A co nás na řekách čeká? Krásně čistá (ale zejména na Mrežnici překvapivě studená) voda bez lidí, s želvami a spoustou jiné fauny a flory okolo. Klidná voda, zpestřená bezpočtem, až na výjimky, sjízdných stupňů (jednou z výjimek je desetimetrový vodopád na Zrmanji, kde budeme nafukovačky shazovat).

Celou akci jsme nově sestavili přidáním volného dne u moře tak, aby zpáteční návrat v noci byl po celodenním odpočinku u moře pro všechny co nejméně náročný.

Tato akce je vhodná pro rodiny s dětmi, začátečníky i zkušené.

Program:
1. den: odjezd z nástupních míst po cca 16 h (upřesníme v instrukcích před akcí)


2. den: dospání, splutí průzračné Mrežnice, dospání v pěkném kempu u vodopádu s dobrým vínem a kvalitní rakii


3. den: splutí Korany 16 km – den plný pádlování a skoků, spaní na tábořišti u města Slunj včetně prohlídky města vodopády a mlýny protkaného. V případě nedostatku vody splujeme horní tok řeky Mrežnice, který je svým charakterem pěkného kaňonu plného koupání velmi unikátní


4. den: dopolední přejezd k moři (cca 3 hodiny), volný den u moře, spaní v pěkném kempu u moře, koupání, pohoda, relax, vyjížďky na SUPu (stand-up-paddleboard)


5. den: přejezd do cca 45 min, splutí řeky Zrmanja (Rio Pecos) 14 km, cca 5 hodin, přesun k moři, spaní ve stejném kempu, odpočinek, možnost společné večeře místních specialit darů moře

6. den: celodenní odpočinek u moře, noční bezpečný odjezd do ČR „po západu slunce“


7. den: dopolední návrat do ČR na nástupní místa

Obtížnost: Na řekách se nachází různě vysoké přírodní stupně, mezi nimi i pod nimi je klidná voda. Akce je vhodná i pro začátečníky a rodiny s dětmi, pro které máme nafukovací lodě.

Ubytování: Cestu dospíme u řeky, druhou noc budeme spát v pěkném kempu u řeky Mrežnica, třetí noc spíme na tábořišti u města Slunj (suchý záchod, pitná voda, ve městě restaurace, obchody). Následující dvě noci budeme v pěkném kempu u moře (přímořský klidný, čistý kemp, výborně vybavený, v letovisku obchody, restaurace).

Doprava: Doprava je z tradičních nástupních míst, kterými jsou: Havířov, Ostrava, popř. dle předchozí domluvy FM a po cestě směr Olomouc, Brno, Mikulov (záleží na počtu zájemců z daného místa). Příspěvek zahrnuje ubytování ve vašich stanech při obsazení min. 2 osob. Čím lépe se poskládáme, tím více budeme mít v autě místa.

Možnost vlastní dopravy – pokud máte zájem využít vlastní dopravu, ozvěte se nám.

Odjezd z nástupních míst plánujeme na pondělí cca v 17:00, přesný čas a místo budou upřesněny v podrobných propozicích, které vám zašleme v týdnu konání akce. Předpokládaný návrat do ČR bude následující neděli v dopoledních hodinách. Čas je pouze orientační, může se změnit v závislosti na včasném odjezdu, dopravních či dalších podmínkách.
Přejete-li si přijet vlastní dopravou, neváhejte se ozvat, na podmínkách se domluvíme.

Příspěvek účastníka u přihlášení:
8.900 Kč

Dětský zvýhodněný příspěvek pro děti do 6,99 let v doprovodu rodiče nebo jiného dospělého zástupce:
8.400 Kč

Možnost půjčení vodáckého kompletu (neopren plus vodácká bunda) za příspěvek na celou akci: 300 Kč


Vlastní doprava -1.000 Kč/ os.

Přihlášení na dotaz.

Volejte Petrovi tel. 724480632.

Děkujeme.


Příspěvek zahrnuje:
Kompletní doprava s přejezdy, kempování ve vašem stanu (min. 2 osoby na stan), místo na lodi, pádlo, plovací vestu, helmu, společný voděodolný vak, instruktáž techniky jízdy a sebezáchrany a záchrany, záchranné prostředky, lékárničku, doprovod instruktorů vodní turistiky a raftingu a

dále fotky a záběry focené našim vodáckým foťákem a památeční skupinová fotografie, kterou dostanete od nás na památku přímo na akci.

A hlavně pohodu, zábavu a skvělé zážitky J


Příspěvek nezahrnuje:
Cestovní pojištění (pozor na správně zvolený typ s ohledem na plánované aktivity, doporučujeme sjednání do WW III, v případě potřeby vám rádi poradíme), neopren, vodáckou bundu (možnost půjčení kompletu neopren plus bunda za příspěvek 300 Kč na celou akci), případné vstupné, stravu a nic co není vysloveně uvedeno.
Použití neoprenu doporučujeme zejména pro na zimu citlivé osoby a děti, voda v řekách je i přes velmi horké počasí velmi studená.


Část příspěvku účastníka bude použitý na akce pro děti a mládež dětských domovů prostřednictvím podpory sportovních akcí a prožitkových kurzů první pomoci. Máte organizaci, kterou chcete podpořit? Ozvěte se nám.


Další možnosti: Lze s námi vyrazit i přes cafeterii Benefit plus program.

Nebo se zeptejte svého zaměstnavatele, zda můžete čerpat na dovolenou z fondů FKSP. Rádi vašemu zaměstnavateli vystavíme na akci s námi fakturu. Jenom to musíme vědět dostatečně dopředu, nejlépe při objednávání akce.

Máte svou skupinu, pro kterou chcete vymyslet akci programem i termínem na přání? Ozvěte se nám. Rádi s akcí pomůžeme a na podmínkách se dohodneme. Akce zdarma pro vás, nebo zvýhodnění pro celou skupinu. Záleží na vás, jak s bonusem naložíte.


Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory vodní turistiky a raftingu a řidiče pro naše dodávky, a další. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.

Kontakt pro dotazy, více informací, skupinové požadavky a nabídku spolupráce: Ing. Petr Goldmann, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724480632

Program může být vzhledem k aktuální situaci adekvátně upraven. Akce se řídí smluvními podmínkami spolku Sportovní-klub.cz, z.s. Akce se koná za každého počasí a při minimálním počtu přihlášených osob.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

Comments

loga partneri 2017 10