Pro začínající na divoké vodě i zkušené matadory

Možnost snídaní se spaním v matrazzeplace

 

Skvělý termín přelomu měsíce května a června oslavíme velkolepou třídenní divokou vodou v Rakousku (odjíždíme z nástupních míst ve čtvrtek odpoledne, návrat v neděli v noci). Naší výpravu zpestříme grilováním námi připravených dobrot pro Vás!

 

Řeka Salza se řadí mezi nejoblíbenější akce našeho klubu. Je vhodná pro začínající na divoké vodě i pro zkušené matadory. Není vodáka, který by neměl ponětí o této výborné možnosti divoké vody v Rakousku, která uspokojí i tu nejnáročnější vodáckou duši.

 

Enns - relativně krátký a odpočinkový úsek s malým a nenáročným kaňoningem, na kterém budeme překonávat překážky proti proudu potoka.

Večer se od nás nechejte hýčkat grilováním námi připravených dobrot pro Vás!

 

Mini letík Salza a Enns

 

loga partneri 2017 10