Novinky

Stále se snažíme vymýšlet nové aktivity a rozšiřovat možnosti spolupráce. Dnem 4. února 2018 oficiálně vznikl společný tým - Freetime Team pod hlavičkou Sportovní-klub.cz. U této příležitosti zdatní jedinci provedli výstup na Lysou horu za účelem pokřtění nového loga Freetime Team, a následný společný oběd ve Frýdlantu n. Ostravicí, kde se k nám přidali další členové týmu.
V příjemném prostředí jsme probrali společné vize, plán i aktivity na rok 2018. Je se na co těšit! A my všichni se těšíme na vás! Freetime Team

 

Pracovní logo Freetime Team
IMGP8122
IMGP8124
Previous Next Play Pause
1 2 3

Vážení příznivci, kamarádi a přátelé,zveme vás na 2. ples spolku Sportovní-klub.cz

Loňským vydařeným našim prvním plesem jsme rádi zahájili tradici společného setkávání a dobré zábavy. Kvalitu letošního plesu chceme dále zlepšovat, a proto jsme nově zvolili reprezentační sál obecního úřadu v Horních Bludovicích.
Tyto akce chceme vždy obohatit něčím navíc a to v podobě tradice zvěřinové speciality. Pro letošní ples máme jelena, ze kterého náš šéfkuchař připraví lákavou specialitu která je v ceně vstupného.
V průběhu večera bude i možnost dokoupení zvěřinového guláše a jednohubek. Na pohoštění jsme zvolili založení stolů minerálními vodami, domácími zákusky a kávou. Samozřejmostí bude dobře zásobený bar s čepovaným pivem. K poslechu i tanci zahraje skupina Spectrum. Opět bude bohatá tombola. A kulturní zpestření? Nechte se překvapit :-)


Těšíme se na Vás!

ples 2018

loga partneri 2017 10