certi 2 2019

„Lázně, saunový svět, běh čertů, katakomby, místní dobroty a speciality“

„Předpoklad výpravy v malém počtu do 8 osob s větší flexibilitou i možnosti domluvy“


Dopřejeme si krásnou adventní sobotu s relaxací v bazénech termálních lázní v Laa an der Thaya s večerní zábavou v průvodu úžasných masek čertů v historickém městečku Retz. Prohlédneme si místní katakomby pod náměstím plné stánků s Vánoční tématikou, vystoupíme na věž radnice a ochutnáme plno Vánočních dobrot na náměstí. Budeme se moci vyfotit s řadou masek čertů a nebo si je pouze pohladit. Akce je velkým zážitkem pro dospělé i pro děti.... více informací o akci ZDE

 

Cestovatelsko- hudební festival OZVĚNY probíhá v Ostravě 8.11.-17.12., program najdete na www.ozvenyostrava.cz.

 

 

MORAVICE - CHORVATSKÉ ŘEKY - SALZA: Od vody pro začátečníky k divoké vodě... Petr Krtek Přeček
Jak začít s vodou a s kým? Jaké nástrahy a zajímavosti nás mohou překvapit? Na co bych se měl připravit? O tom a více se dozvíte v přednášce snadno dostupných řek v Česku, ale i v zahraničí.

RUMUNSKO - MARAMURES/ WASER: expedice s kolo-sáňkami nespoutanou divočinou - Svatopluk Vajter
Vyprávění o zajímavém splutí nedostupné řeky Waser. Jak probíhaly přípravy, cesta, ale i přechod pohoří "na těžko" za našim cílem. Jaké příhody se nám udály?

SJEZD ŘEKY COLORADO - Petr Goldmann
Colorado (anglicky Colorado river, španělsky Río Colorado) znamená Barevná řeka. Je to řeka na jihozápadě Severní Ameriky převážně v USA, kde protéká státy Colorado, Utah, Arizona, Nevada, Kalifornie. Dolním tokem zasahuje do Mexika. Povodí má rozlohu 635.000 km2. Je dlouhá 2.740 km. My jsme v březnu 2017 na třítýdenní výpravě spluli jedinečných 450 km, 600 metrů klesání, přes 130 peřejí řeky protékajícím Grand Canyonem.

Těšíme se na vás!
Tým spolku Sportovní-klub.cz

 

loga partneri 2017 10