Soča Slovinsko 9.-12.8.2018

Na lodi na Soči,... ve vodě na Soči, Sušci a jezeře Lago de Predil,... na výšlapu na vodopádu Boka, pramen a koryta Soče, ve městě Bovec,... Hodně ugrylovaného masa, přátelských veselých klubových klíšťat, perfektní počasí a hlavně: skvělá perfektní parta toužících po nevšedních zážitcích. A to se nám povedlo! Těšíme se (nejen) na Vás příště. Váš tým Sportovní-klub.cz
Komentář Kamily k akci:
Zakonceni meho divokeho leta nemohlo byt jine, nez ve Slovinsku na divoke Soci. Zazitek neskutecny a tezko popsatelny. Bylo malo vody, takze si vubec nedokazu predstavit, jak to jede za normalniho stavu, ale i ted to byl pekny ficak.
Odlozim si tu par poznamek pro me budouci ja:
- Napect ctyri strudly pro cely zajezd je dost malo, pokud se teda nezataji pred predsedou. Tri zvladl zbagrovat uz behem cesty, po ctvrtem se sapal rano u snidane.
- To, ze holky chodi na WC vzdy ve skupinkach, ma svuj duvod. V noci pak zoufale bloudis sama po kempu a nemuzes najit ani stan, natoz nejaky zachytny bod, u ktereho by te mohl nekdo vyzvednout.
- Priste se neptej, jak dlouho vylet bude trvat, ale jaka je jeho obtiznost. Jit na vysokohorskou turu k vodopadum Bovec nebo na vychazku k prameni Soci (kterou bych s klidem prirovnala k ferratum) jen v sandalkach, neni opravdu vonco.
- Mozna by nebylo od veci si nejprve aspon vygooglit, co to znamena canyoning, a az pak se na nej prihlasit.
- Priste ke Kinedrylu pribal i Endiaron. Prituhuje. Zatimco na rece ti byva v nekterych usecich jen lehce nevolno, v kanonu sis malem kakla do neoprenu.
Dekuji Sportovní-klub.cz za zprostredkovani paradnich a nezapomenutelnych zazitku.

čtvrtek 9. srpen 2018 20:33

loga partneri 2017 10